Віскі Ballantine's American barrel 7 років 0,7 л
U86693

Віскі Ballantine's American barrel 7 років 0,7 л

Віскі Ballantine's Bourbon Finish 7 років має насичений золотий колір. Неповторний аромат ванілі, че..
845грн
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Справжні поціновувачі хорошого алкоголю знають, що бренді — міцний напій, який виготовляють шляхом дистиляції винопродуктів з білих сортів винограду або плодів та ягід з наступною витримкою отриманого спирту в дерев'яних діжках. Після дистиляції спирт не має кольору, а специфічного забарвлення набуває вже під час витримки в діжках. Витримка молодого  бренді не менше трьох років, а елітні напої від 15 - 20 років.

Витримані виноградні бренді виготовляють у Франціі, Італії, Іспанії, Греції, Болгарії та інших країнах. Італійські та грецькі бренді темніші й щільніші, ніж французькі. Італійське бренді зазвичай має міцність 40% спирту за об'ємом. Основні виробники: Боутон (італ. Bouton) і Сток (Stock).

Відрізняти один бренді від іншого можна по безлічі ознак. Він буває виноградний, фруктовий і з вичавків. Виноградний бренді - найвідоміший. Справжній поціновувач хорошого алкоголю знає, що коньяк - це, звичайно, бренді, але не всякий виноградний бренді - це коньяк. Інший французький виноградний бренді, менш відомий в силу ряду причин - це арманьяк. Також на особливу увагу заслуговує грецька Метакса, Шеррі - бренді з півдня Іспанії, кальвадос, киршвассер, уільямс та фрамбуаз.

Бренді високої якості та довгої витримки вживають  до кави і чаю або у чистому вигляді додавши кубики льоду. Ординарні бренді (невеликої витримки) використовують також як основу для приготування коктейлів.

Наш магазин пропонує великий асортимент хорошого бренді імпортованого з Італії та інших країн ЄС. У нас Ви можете купити тільки хороший бренді високої якості та з хорошими відгуками. На наших прилавках немає підробок! Тільки оригінал! А ціни на наш бренді приємно Вас здивують.

Пляшка хорошого бренді завжди доречна у теплій, дружній компанії.

Акції та Розпродажі
Отримуйте першими інформацію про знижки та розпродажі