Вітаміни Mivolis Calcium 20 шт
U50588

Вітаміни Mivolis Calcium 20 шт

Mivolis Calcium Кальцій, шипучі таблетки. Кальцій, що міститься в шипучих пігулках. Mivolis Calcium,..
38грн
Вітаміни Mivolis Magnesium 20шт
U35332

Вітаміни Mivolis Magnesium 20шт

Mivolis Magnesium, це спортивна добавка у вигляді шипучих таблеток, що полегшує вживання і робить йо..
38грн
Вітаміни Mivolis Multi-Mineral 20шт
U34426

Вітаміни Mivolis Multi-Mineral 20шт

Mivolis Multi-Mineral містить комплекс з мультімінералов і мікроелементів і сприяє зміцненню загальн..
38грн
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Вітамінно-мінеральні комплекси або просто вітаміни — це мультивітамінні добавки, які використовуються для збагачення організму корисними й поживними речовинами. Вживати всі ВМК потрібно з огляду на стать спортсмена, вік, його роботу й інші чинники. Деякі популярні виробники випускають комплекси не тільки для чоловіків або жінок, а і для вагітних і дітей.

Різновиди вітамінів

Розрізняти всі комплекси можна за статевою належністю, смаком, запахом, швидкістю засвоєння і формою випуску. Вони відіграють роль «оздоровниці» й поповнюють спортивний організм корисними елементами, які потрібні для ефективного росту м'язів, спалювання підшкірного жиру й занять спортом. Вони підвищують силу, витривалість і зміцнюють здоров'я.

В основу всіх вітамінних добавок входять вітаміни групи В, оскільки дефіцит цього елемента призводить до серйозних наслідків. Також виробники додають групу А для контролю процесу появи жирової тканини й розщеплення білків. Група Д відповідає за обмін фосфору й кальцію, а Е впливають на ендокринну систему, зменшують утворення ліпідів, захищають клітини. А група Н бере участь у синтезі білка та жирових кислот.

За статевою ознакою і критерієм, на який відразу потрібно звертати увагу, класифікація вітамінів ґрунтується на трьох типах:

 • Для чоловіків. Покращують роботу серцево-судинної й нервової системи, метаболічні процеси та ін. Вживати їх рекомендується за інструкцією, і запивати водою. У складі таких комплексів мають бути різні вітаміни — аскорбінова кислота, група В, Д, Е, А, фосфор, біотин. Протипоказань особливих немає, але може бути індивідуальна чутливість до БАДу, тоді бажано зупинити їхнє використання. Побічні ефекти можуть бути пов'язані з алергічними реакціями, порушенням у роботі шлунково-кишкового тракту.
 • Для жінок. Під час вживання корисних речовин жіночій статі особливо потрібно стежити за раціоном харчування. У жіночих вітамінних комплексах містяться корисні елементи групи А, В6, С, Е, Д, кальцій, залізо, магній, цинк. Вони не тільки покращують роботу внутрішніх органів, а й впливають на зовнішній вигляд дівчини. У спортсменок поліпшується стан шкіри, волосся, зубів, нігтів, підвищується імунітет. Вживати БАДи треба за особливою технологією, яка вказала в інструкції, інакше будуть неприємні наслідки.
 • Унісекс. У цьому розділі зібрані всі корисні мікроелементи, які потрібні й жіночому, і чоловічому організму під час фізичних навантажень. Щоб не було передозування й ускладнень різним статям варто враховувати особливості свого організму, додержуватися вказаної дози й регулювати її зі збільшенням або зменшенням навантаження.

Всі вітамінно-мінеральні комплекси поділяються на кілька різновидів — мінеральні препарати, амінокислоти, омега кислоти, вітаміни, БАДи, моновітаміни, полівітаміни. Всі вони представляються в різній формі — порошок, таблетки, драже. Серед спортсменів вважається, що вживання комбінованих вітамінних комплексів призводить до поліпшення біохімічних процесів.

Спортивне харчування регулярно поповнює свій список препаратів, оскільки їх ще можна поділяти за спектром дії. Відповідно до цього критерію спортсмени вживають препарати для досягнення таких цілей:

 • підтримування м'язів у здоровому стані;
 • синтез необхідних речовин;
 • поповнення енергетичних запасів;
 • зняття втоми з м'язів;
 • підтримання тонусу;
 • зниження шансів на появу депресії;
 • зменшення жирового підшкірного прошарку;
 • розвиток і ріст м'язів.

Як вибрати спортивні вітаміни

Всі вітамінні добавки поділяються на синтетичні й натуральні. Прочитавши багато відгуків в Інтернеті, можна зрозуміти, що перший тип не приносить користі організму, але це не так. Вся різниця між походженням вітамінів у структурі їхніх компонентів. Цей показник впливає на засвоюваність, швидкість синтезу, накопичуваність. Синтетичні комплекси поступово відторгаються організмом, але почавши їх приймати, вони встигають принести користь.

Щоб знати, які вибрати добавки й не помилитися, варто проконсультуватися з тренером. Всі вітаміни варто підбирати залежно від цілей. Кожен ВМК призначений для досягнення різних завдань. Якщо потрібне сушіння тіла, то для цього є особливі БАДи, для набору ваги інші та ін.. Також під час вибору можна почитати відгуки в Інтернеті, але завжди варто покладатися на цілі, особливості організму й стать.

Акції та Розпродажі
Отримуйте першими інформацію про знижки та розпродажі