Кульковий дезодорант Balea deodorant sommer blulen 50мл
U30302

Кульковий дезодорант Balea deodorant sommer blulen 50мл

Дезодорант Balea для тіла з роликовим аплікатором. Створено на основі натуральних мінеральних солей ..
33грн
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Неприємний запах — не найкращий варіант заявити про себе або привернути увагу протилежної статі. На жаль, фізична активність, стресова ситуація або висока температура призводять до підвищеного виділення поту, що провокує появу особливого аромату. Дезодоранти й антиперспіранти — два сучасні способи вирішення цієї проблеми. Кожний засіб має своє призначення та особливості експлуатації.

Особливості вибору та використання дезодорантів, антиперспірантів

Не всі знають, що неприємний запах спричиняє не піт, а бактерії, які активно розмножуються у вологому та теплому середовищі. Для захисту від цього застосовують два засоби:

  • дезодоранти;
  • антиперспіранти.

Вони можуть бути сухими (тверді стіки) й рідкими (роликові, у вигляді спрея). Обидва продукти допомагають вирішити проблему поганого запаху, але кожен по-своєму. Перший пригнічує розмноження бактерій, при цьому ніяк не впливає на потовиділення. Якщо у вас гіпергідроз, то користі від дезодоранту не буде. До складу цього засобу входить триклозан або фарнезол. Для людей з чутливою шкірою рекомендуємо другий варіант, він дбайливіше ставиться до природної мікрофлори тіла. Наносити засіб слід на суху й чисту пахву. Бажано видалити перед цим волоски.

Антиперспірант не впливає на бактерії, але блокує потові залози та знижує виділення рідини на 25–40%. У складі містяться солі цинку або алюмінію, які надають потрібний ефект. У зв'язку з тим, що з потом з організму виводяться токсичні речовини, а також відбувається терморегуляція, експерти не радять користуватися цим засобом регулярно. Щоб не залишати слідів на одязі та отримати бажаний результат, наносіть кульковий антиперспірант на суху шкіру за 7–8 годин перед сном.

Вибираючи продукт для боротьби із запахом поту, звертайте увагу на особливості свого організму й життєві ситуації. Дотримуйтесь правил особистої гігієни та грамотно застосовуйте описані засоби — так ви зможете досягти потрібного ефекту без особливих зусиль і великих фінансових вкладень.

Акції та Розпродажі
Отримуйте першими інформацію про знижки та розпродажі