Песто
Cтанки чоловічі Balea men einweg rasierer 10 шт
U24074

Cтанки чоловічі Balea men einweg rasierer 10 шт

Cтанки чоловiчi Balea men einweg rasierer 10 шт (Німеччина)Чоловічі одноразові станки для голінн..
75грн
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Чоловічі станки для гоління: а ви знали це?

Зараз прийнято ділити бритви на небезпечні і безпечні. Небезпечні представляють собою сталеві ножі особливої ​​форми і з дуже гострими краями. Поранитися таким ножем під час гоління простіше простого. Незважаючи на це їх активно використовували аж до середини ХХ століття. З п'єдесталу їх потіснили т-образні бритвені верстати, винайдені Кінгом Кемп Жілетт в 1901 році. Покупцям їх тоді рекламували як перші в історії безпечні бритви, якими неможливо порізатися. Це, звичайно, не зовсім правда, але тим не менш подібна характеристика міцно закріпилася за подібними виробами.

Одноразові чоловічі станки для гоління vs багаторазові: що краще?

Одноразові засоби для гоління забезпечені двома лезами і, як зрозуміло, з назви, вони не призначені для тривалого користування. Їх доведеться міняти дуже часто, в ідеалі - після кожного гоління. При цьому вони дешевше за ціною і доступніше.

Багаторазові бритвені верстати дорожче в рази, але практичніше. Вони розраховані на тривалий термін використання, а дизайн їх враховує анатомічну будову особи, тому користуватися ним зручніше.

Крім того, леза в таких моделях мають спеціальне покриття, завдяки якому забезпечується більш гладке і якісне видалення волосинок з шкірного покриву.

Що з цього краще - вирішувати тільки вам.

Кілька слів про чоловічих верстатах для гоління з великою кількістю лез.

Всупереч рекламі подібні вироби не є найкращими. Ні, голять вони дійсно рівніше і більш гладко. Але при цьому і шкіру травмують сильніше. Коли ви використовуєте однолезвійний верстат, то проводите їм по шкірі кілька разів. А бритва з 5 лезами 5 раз проходить по шкірі тільки в першу секунду гоління, знімаючи в результаті і більшу кількість її шарів. Подібна дія призводить до ослаблення епідермісу, особливо ж згубно це для чоловіків з тонкої і чутливою шкірою. Як же бути в цьому випадку? Найкраще купити бритва з трьома лезами - він за відгуками лікарів і шкіру не травмує, і забезпечить максимально якісне видалення волосся.

Наша група
Акції та Розпродажі
Отримуйте першими інформацію про знижки та розпродажі