Змінні касети Wilkinson quattro titanium sensative 4шт
U32997

Змінні касети Wilkinson quattro titanium sensative 4шт

Леза Quattro Titanium Sensitive мають титанове покриття. Вони також мають зволожуючу смужку з алое, ..
400грн
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Чоловічі станки для гоління: а ви знали це?

Зараз прийнято ділити бритви на небезпечні і безпечні. Небезпечні представляють собою сталеві ножі особливої ​​форми і з дуже гострими краями. Поранитися таким ножем під час гоління простіше простого. Незважаючи на це їх активно використовували аж до середини ХХ століття. З п'єдесталу їх потіснили т-образні бритвені верстати, винайдені Кінгом Кемп Жілетт в 1901 році. Покупцям їх тоді рекламували як перші в історії безпечні бритви, якими неможливо порізатися. Це, звичайно, не зовсім правда, але тим не менш подібна характеристика міцно закріпилася за подібними виробами.

Одноразові чоловічі станки для гоління vs багаторазові: що краще?

Одноразові засоби для гоління забезпечені двома лезами і, як зрозуміло, з назви, вони не призначені для тривалого користування. Їх доведеться міняти дуже часто, в ідеалі - після кожного гоління. При цьому вони дешевше за ціною і доступніше.

Багаторазові бритвені верстати дорожче в рази, але практичніше. Вони розраховані на тривалий термін використання, а дизайн їх враховує анатомічну будову особи, тому користуватися ним зручніше.

Крім того, леза в таких моделях мають спеціальне покриття, завдяки якому забезпечується більш гладке і якісне видалення волосинок з шкірного покриву.

Що з цього краще - вирішувати тільки вам.

Кілька слів про чоловічих верстатах для гоління з великою кількістю лез.

Всупереч рекламі подібні вироби не є найкращими. Ні, голять вони дійсно рівніше і більш гладко. Але при цьому і шкіру травмують сильніше. Коли ви використовуєте однолезвійний верстат, то проводите їм по шкірі кілька разів. А бритва з 5 лезами 5 раз проходить по шкірі тільки в першу секунду гоління, знімаючи в результаті і більшу кількість її шарів. Подібна дія призводить до ослаблення епідермісу, особливо ж згубно це для чоловіків з тонкої і чутливою шкірою. Як же бути в цьому випадку? Найкраще купити бритва з трьома лезами - він за відгуками лікарів і шкіру не травмує, і забезпечить максимально якісне видалення волосся.

Акції та Розпродажі
Отримуйте першими інформацію про знижки та розпродажі