Песто
ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Сб 10:00-18:00
Вихідний Неділя

Обробка замовлень

Замовлення в нашому магазині приймаються з 900 до 1900 год (крім неділі), по суботах до 1800.

Замовлення, котрі надійшли  після 1200 автоматично переносяться на наступний день і доставляються в обумовлений час.

Доставка товарів по Україні:

Перевізники

Ми доставляємо наш товар з допомогою найпопулярніших кур'єрських перевізників, таких як Нова Пошта та Делівері. Це дозволяє отримати Ваше замовлення в найкоротший термін, який становить зазвичай від 1 до 2 робочих днів.

При оформленні замовлення Вам пропонується обрати найзручнішого перевізника та вказати адрес відправки.

Вартість доставки

Вартість доставки Вашого замовлення буде залежати від обраного Вами перевізника та його тарифів. На ціну доставки впливає вага замовлення та його фактичний об'єм. Ви можете дізнатись про актуальні тарифи доставки конкретного перевізника, завітавши на його сайт (найзручніше користуватись програмою-калькулятором на сайті перевізника).

 

Відправка Делівері відбувається у дні: 

  • Понеділок
  • Середа
  • П’ятниця

На вказаних сайтах Ви також можете переглянути перелік населенних пунктів, в які можлива доставка перевізником, а також адреси їхніх складів, для того, щоб обрати найзручніший для Вас спосіб отримання.

Доставка за замовчуванням обирається "Склад- Склад", але якщо Ви можете вказати в коментарі у замовленні "Склад - Двері" (при умові, що це підтримується обраним Вами перевізником) та отримати Ваш товар прямо до додому.

Як відслідкувати процес доставки

Як тільки ми сформуємо та відправимо перевізнику Ваше замовлення, Ви отримаєте СМС - повідомленням унікальний трек номер, за яким можна відслідкувати рух Вашої посилки через сайт перевізника.

Оплата доставки

Оплата за доставку здійснюється Вами безпосередньо при отриманні посилки, або ж Ви можете попедньо сплатити її нашому магазину (наші менеджери повідомлять Вам банківські реквізити)

Зверніть увагу! Перевізник Нова Пошта може використовувати при пакуванні посилки додаткове риштування, якщо у посилці є скляна тара. Відповідно вартість доставки значно зростає.

Оплата замовлення

Ви можете оплатити Ваше замовлення двома зручними для Вас способами:

  • Час отримання коштів до 13:00 години.
  • Відправка протягом 24 годин після отримання коштів.
  • оплата на карту ПриватБанку (в касі банку чи терміналі самообслугованні, або через клієнт-банк Приват24). Реквізити для оплати Ви отримуєте після того, як Ваше замовлення буде оброблене нашими менеджерами.
  • оплата при отриманні (якщо це підтримується обраним Вами перевізником). Ви розраховуєтесь безспосередньо при отриманні Вашого замовлення. При такому варіанті перевізник стягує з отримувача додаткову комісію за послугу (наприклад, додаткова комісія Нової пошти складе - 20грн та 0.5% від суми замовлення, якщо вона перевищує 500грн)

Зверніть увагу, якщо обраний Вами метод оплати - "Оплата при отриманні", а перевізник вимагає обов'язкового риштування при підготовці посилки, ми вправі вимагати попередньої оплати лише самої доставки, а за саме замовлення Ви зможете розрахуватись при отриманні.

 

Акції та Розпродажі
Отримуйте першими інформацію про знижки та розпродажі