Песто
У цій категорії немає товарів.

Коньяк — янтарно-золотистий алкогольний напій, що походить з французького міста Коньяк. В ньому переплітається м'який гармонійний смак ванілі, коньячного спирту та дубових діжок. Міцність коньяку 40 - 55%об. Коньяк є суто французьким продуктом. Навряд чи він залишить байдужим людей здатних відчувати життя і сприймати красу світу.

Всьго шість французьких округів роблять справжній коньяк : Grande Champagne, Petite Champagne, Bois Ordinaires, Bons Bois, Fins Bois та Borderies. Тому, що тільки тут крейдяні грунти регіону надають винограду спицифічного смаку та аромату. А саме сорти Юні Блан, Фоль Бланш і Коломбар.

Як правило, коньяк п'ється при кімнатній температурі маленькими ковтками з маленьких коньячних чарок. Це особливий напій, призначений для вузького кола близьких по духу людей. Вживають коньяк, як перед їжею, так і після з чаєм, кавою, сигарою. П'ють його у коктейлях, чистим чи розбавленим водою, або з льодом. Найпопулярніші: Courvoisier VS, Martell, Hennessy, Janneau, Remy Martin, Sandeman.

Коньяк в кулінарії вживається в соусах, стравах фламбе, маринадах, кассеролі з кролика, курячих фрикасе, млинцях і забальонах, в десертах (наприклад, - в деяких варіантах тірамісу) не говорячи вже про варення та шоколад. Коньяк вживають також як лікувальний, тонізуючий засіб.

Ми пропонуємо великий асортимент хорошого коньяку імпортованого з Італії. У нас коньяк тільки високої якості та з хорошими відгуками. На наших прилавках немає підробок! Тільки оригінал! А ціни на наш коньяк приємно Вас здивують.

 Потіште себе напоєм  впевнених у собі джентельменів.

Наша група
Акції та Розпродажі
Отримуйте першими інформацію про знижки та розпродажі