Змінні касети Gillette mach3 5 шт
U35093

Змінні касети Gillette mach3 5 шт

Змінні касети для гоління 5 штЗабудьте про неприємні відчуття під час гоління. Попрощайтеся з су..
365грн
Змінні касети для Gillette Mach3 11шт
U34409

Змінні касети для Gillette Mach3 11шт

Експерти неперевершеного бренду Gillette подбали про те, щоб ви отримували справжнє задоволення від ..
931грн
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Магазин Песто-Італія пропонує великий асортимент змінних касет Gillette та Balea, ми допоможемо Вам підібрати леза для будь-якої типу шкіри і волосся, а це означає, що процес гоління буде максимально комфортним. Всі картриджі Gillette та Balea створюються з використанням новітніх технологій, починаючи від технології обробки ріжучого краю лез до використання найсучасніших косметичних засобів в зволожуючій смужці.

Кількість лез в змінних картриджах коливається від 2 до 5, тому можна сміливо стверджувати, що ці леза підходять як для м'якого волосся, так і для жорстких. Більшість касет забезпечені спеціальними мікрогребнями, розташованими під лезами. Вони допомагають піднімати волоски і зрізати їх максимально близько до шкіри. Тонкі гострі леза оброблені таким чином, що довго зберігають відмінні ріжучі властивості. Близько розташовані один до одного леза забезпечують чисте гоління при мінімальному впливі на шкіру, тобто для того, що б отримати гладку шкіру досить провести бритвою один раз. Це, природно, знижує ризик виникнення роздратування.

Зволожуюча смужка, якою оснащені всі оригінальні змінні касети Gillette та Balea, забезпечує м'яке ковзання лез по шкірі. Ця ж смужка служить своєрідним індикатором придатності лез - у міру зносу картриджа пігмент в смужці змінює свій колір. Якщо смужка стала світлою, значить, пора міняти картридж.

Наш магазин pesto-italy.com.ua пропонує великий асортимент якісних і тільки оригінальних Змінних касет для гоління імпортованих з Італії та країн Європи. На наших прилавках немає підробок! Тільки оригінал! А ціни на наші піни для ванни приємно Вас здивують.

Акції та Розпродажі
Отримуйте першими інформацію про знижки та розпродажі