Песто
ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Сб 10:00-18:00
Вихідний Неділя


https://pesto-italy.com.ua/image/cache/no_image-80x80.png

MOZART - вишуканий шоколадний лікер, найвідоміший алкогольний напій в Австрії. Історія бренду почалася ще задовго до появи самого лікеру. У Німеччині, в 1770 році Крістоф Кеніг відкриває власну винокурню. У середині XX століття сімейну справу переміщається в Австрію, в Зальцбург, рідне місто знаменитого композитора Вольфганга Амадея Моцарта. На згадку про геніального віртуоза в 1954 році був заснований завод Mozart, який направив свою діяльність на випуск шоколадних лікерів. І вже в 1981 році тут з'являється нова продукція - лікери Моцарт, особливість яких у використанні шоколаду як основного компонента.

У рецептурі Моцарта тільки натуральні інгредієнти найвищої якості, завдяки чому він має насичений і приємний аромат. Більша частина складу напою традиційно, як і багатьох іменитих брендів, тримається в секреті. І все ж відомо, що для виготовлення цього лікеру використовують бельгійський шоколад, бурбонська ваніль, елітне какао із Західної Африки. Основа для всіх лікарів Моцарт - спирт, отриманий з цукрового очерету.

Лікери Mozart виготовляють за особливим рецептом. Відмінний шоколадний смак напої набувають завдяки використанню какао - дистиляту з рідкісних сортів - Трінітаріо і Форастеро. Сам процес виробництва цікавий і унікальний. Моцарт ще називають «лікером з музичною душею». І справа не тільки в назві. Створення цього продукту супроводжується ніжною і комплексної музикою геніального маестро. Його композиції успішно застосовуються для виготовлення шикарного напою. Як відомо, музика має різні частоти, а також ультразвук. Під їх впливом какао і какао-масло розбиваються, подрібнюються і перемішуються. У результаті виходить високоякісний, благородний шоколад. Така технологія, патент на яку належить заводу-виробнику, називається «звукове подрібнення». Всі лікери Моцарт володіють ароматними фруктовими нотками, адже алкоголь для цих напоїв дистилюється з фруктів. В якості спиртового наповнювача використовують дистилят на основі елітного сорту ванілі з Мадагаскару. Число прихильників цього прекрасного напою з кожним роком зростає, збільшуються обсяги виробництва, розширюється і географія його поставок. І це не дивно. Такий успіх пояснимо: адже інгредієнти в Моцарте люблять майже всі, а встояти перед хвилюючим ароматом шоколаду і ванілі просто неможливо. Купити лікер Моцарт можна в магазині спиртної продукції pesto-italy.com.ua. І головне за всім цим віртуозний працю, творчі розробки, новації, постійне удосконалення якості продукції, що випускається.

Зараз в асортименті компанії тільки чотири найменування Моцарт. Кожне з них - справжній шедевр мистецтва, гідний великого композитора. Класичний - Mozart Gold: фортеця 17%, молочно-шоколадний лікер в «золотий» упаковці, зі смаком какао і ванілі.

Білий шоколад - Mozart White: фортеця 15%, з білого шоколаду і вершків. з ароматом ванілі.

Чорний шоколад - Mozart Black: фортеця 17%, з чорного шоколаду, смак у нього відповідно гіркуватий з нотками тютюну і кави.

Міцний лікер - Mozart Dry: фортеця 40%, з чистого какао, з шоколадним смаком і відсутністю цукру. Його ще називають шоколадною горілкою.

Немає жодного товару.
Акції та Розпродажі
Отримуйте першими інформацію про знижки та розпродажі