Pesto
ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Сб 10:00-18:00
Вихідний Неділя

https://pesto-italy.com.ua/image/cache/no_image-80x80.png

Віскі Джек Деніелс (Jack Daniel's) - національний продукт Америки, один з бестселерів у сфері алкогольних напоїв, єдиний бренд в США, який називають віскі. Весь інший їх алкоголь - це бурбони. Вражає історія появи напою, виробленого в знаменитому штаті Тенессі. Цікавий той факт, що створив легендарний віскі і дав йому своє ім'я американський хлопчисько Джек Деніелс. Рано втративши батьків, йому вже з семи років самому довелося заробляти на хліб насущний. Господар, у якого він працював, був священиком, дуже любив віскі і тримав свою винокурню.

Як і всякий допитливий підліток, Джек жваво цікавився процесом виготовлення напою, вивчав його і в усьому допомагав своєму роботодавцю. Помітивши у своєму учневі працьовитість, напористість і задатки бізнесмена, священик ввів його в свою справу. І в 13 років Джек мав уже свою винокурню, патент на яку отримав у 1866 році. До речі, це перший зареєстрований лікеро-горілчаний завод в Америці, найстаріше підприємство, що виробляє віскі. Підписуючи пляшки своїм ім'ям, Джек навіть не підозрював, що створений ним напій матиме шалену популярність і принесе йому світову славу.

День у день юнак чаклував над своїм дітищем. Вкладаючи в нього весь отриманий досвід і застосовуючи нововведення в технології виробництва, він зумів удосконалити напій, який претендує і сьогодні на лідерство. Купити віскі Джек Деніелс (Jack Daniel's) можна в магазині хороших спиртних напоїв pesto-italy.com.ua. У виготовленні віскі використовувалися тільки натуральні інгредієнти. Сировиною для Jack Daniel's служать добірна кукурудза, жито, ячмінний солод і джерельна вода. Всі винокури чудово розуміють, що смак віскі істотно залежить від якості води. Тому і Джек, дізнавшись про відкриття в околицях Лінчбурга джерела з ключовою, дуже смачною водою, без домішок заліза, зреагував блискавично і переніс на цю ділянку свою винокурню. Ця вода - один з факторів, що обумовлює незвичайну м'якість і особливий смак бренду Jack Daniel's.

Велику роль відіграє і те, що витримують віскі чотири роки щоразу в нових бочках з американського білого дуба, обпалених всередині. І найголовніша секретність Jack Daniel's - повільна фільтрація віскі перед затокою в бочки через триметровий шар кленового вугілля, у результаті чого напій позбавляється від грубого смаку і сивушних масел. Така технологія і традиції, закладені Джеком Деніелс, зберігалися і при племіннику засновника, який продовжив справу Джека. І тільки в 1988 році рецепт віскі був змінений новим господарем.

Цей напій відрізнявся застосуванням другого фільтрації після 4-річної витримки. Завдяки цьому, віскі придбав делікатний характер, ставши ще ніжніше. Колір Jack Daniel's притягує погляд золотисто-бурштиновими переливами. Чудовий смак і запаморочливий аромат напою полонять гармонійним поєднанням приємних ванільних, карамельних і деревних ноток з запашним фруктово-тютюновим шлейфом. Як і будь-якому віскі, йому властивий легкий чарівний присмак диму. Сьогодні Джек Деніелс, солодовий віскі, найбільш продаваний у світі напій, що став частиною американської історії - фаворит престижних конкурсів і виставок. Міжнародні золоті медалі в 1904 і в 1905 році проклали дорогу віскі Jack Daniel's до слави, супроводжуваної безліччю нагород і золотих медалей. Гурманам, справжнім поціновувачам віскі в багатьох країнах добре відомі марки Jack Daniel`s: Single barrel; Silver Select, Gentlemen Jack; Jack Daniel`s Green Label; Jack Daniel's Tennessee Honey.

Jack Daniels Full Flavor Smokey 260 г

Коли ми чуємо Jack Daniels, в думках з'являється віскі. Хоча тепер Jack Daniels розширили свою діяль..
158грн 172грн

Jack Daniels Barbecue гострий 260 г

Соус Jack Daniel`s Extra Hot Habanero - новий чудовий соус в лінійці виробника. Цей соус барбекю з г..
169грн
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)
Акції та Розпродажі
Отримуйте першими інформацію про знижки та розпродажі