Песто
ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Сб 10:00-18:00
Вихідний Неділя


Галетас Gullón (англійська: Gullón Cookies ) є іспанської компанією харчової промисловості, присвячена виробництву крекерів і печива . Заснована в 1892 році в Агілар - де - Кампоо в провінції Паленсія в оточенні полів пшениці, Gullón є провідним виробником печива в Іспанії. У 2009 році він мав річний обсяг виробництва 102 млн кг, а оборот в 163 млн євро, а в 2014 році з оборотом в 286,6 млн євро.

Gullón має дві виробничі фабрики; в Агілар - де - Кампоо, другий Gullón II , розташований поруч з автомагістраллю Кантабрії-Месета і відкритий в 2003 році, займає площу 100000 м2, і є найбільшим бісквітна фабрика в Європі.

Генеральний директор Gullon's і керуючий директор з 1983 року були Марія Тереза Родрігес Сайнс-Росас, який захищає політику реінвестування прибутку і виділяє майже 2% від обороту по інтенсивності R & D проектів.

Більшість співробітників Gullón є від Агілар-де-Кампоо та інших прилеглих міст, таких як Cervera, Herrera або Гуардо, в Паленсія; або Reinosa і Сантандер. Gullon представлена ​​в Сполучених Штатах на основі Florida Jurakan International Corporation.

В даний час це компанія з виробництва бісквіта з найбільшою різноманітністю продуктів та лідирує в сегменті охорони здоров'я. Постійне розширення потужностей, створення нових виробничих ліній із найсучаснішим обладнанням та найсучаснішою технологією або застосування науково-дослідних робіт у розробці нових виробів є результатом постійних інвестицій, які сприяють зростанню вироблення бісквіта.

Гуллон підтримує постійну співпрацю з технологічними центрами, університетами, міністерствами та організаціями Європейського Союзу при розробці дослідницьких проектів, орієнтованих на розробку нових здорових продуктів та вдосконалення виробничих процесів.

Від печива з цільного зерна до печива сьогодні

Слідуючи наміченим темпом, у 1986 році ми виготовили перше печиво, виготовлене з рослинними оліями, саме завдяки цим змінам ми дозволили дослідити та збільшити асортимент печива з цільного зерна, зернових та волокон .

Після еволюції та зусиль, які ми докладали, світле печиво було створене у 2000 році, виготовлене без солі та без додавання цукру.

У 2002 році народилося печиво без цукрів і без доданих цукрів, Diet Nature, сьогодні під цим діапазоном ми маємо 22 різні види печива, чудова родина!

Минули роки, і це було в 2007 році, коли ми вирішили випустити на ринок печиво з інгредієнтами з органічного землеробства, Марія БІО. Перше печиво в асортименті BIO, і перше, яке ми виготовляємо без лактози, без горіхів, без яєць і без сої. Також у 2011 р. Без алергенів, але слідуючи іншим напрямкам, у 2011 році ми створили Марію без глютену, асортимент печива, яке вже виросло.

Ми ніколи не забуваємо дітей, ми прагнемо забезпечити варіанти печива якісними інгредієнтами, і ось у 2013 році ми виготовили печиво по столовій ложці для дітей, Mini Cereal Dibus. А потім печиво Tuestis, цікаве розмаїття.

Це кілька мазків еволюції та твору минулого та сьогодення, присвячених розробці цього солодкого.

Печиво Gullon Twin Go 145г
U33015
Gullon Twins 154 г
U27963

Gullon Twins 154 г

..
25грн
Печиво Gullon Dibus mini puzzle шоколадні без лактози 250г
U32923

Печиво Gullon Dibus mini puzzle шоколадні без лактози 250г

Печиво Gullon Dibus Mini Puzzle PiniPon - високоякісний продукт, виготовлений в Іспанії. До його скл..
54грн
Печево Gullon tuestis spider-man без глютену  400г
U32781

Печево Gullon tuestis spider-man без глютену 400г

У печива Tuestis Spider-man без глютену Gullon кругла форма з нанесеним зображенням Людини-павука і ..
71грн
Печиво Gullon vitalday вівсяне з кусочками шоколаду  240г
U32091

Печиво Gullon vitalday вівсяне з кусочками шоколаду 240г

Печиво Гуллон Віталдей - цільнозернове, злакове, вівсяне печиво з додаванням шматочків шоколаду. Хру..
57грн
Печиво Gullon vitalday вівсяне з кусочками фруктів 240г
U32092

Печиво Gullon vitalday вівсяне з кусочками фруктів 240г

Печиво вівсяне Гуллон з фруктами. Продукт виробляється з цільнозерновий, пшеничного борошна грубого ..
57грн
Показано з 1 по 13 із 13 (всього 1 сторінок)
Наша група
Акції та Розпродажі
Отримуйте першими інформацію про знижки та розпродажі