Песто
ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Сб 10:00-18:00
Вихідний Неділя


Хіба є люди, яких не приваблює чарівний аромат і насичений смак кави? Або є ті, хто не потребує бадьорять властивостях цього напою? Навіть якщо такі і знайдуться, то їх виявиться зовсім небагато. Мільйони людей на землі просто не уявляють свого ранку без чашечки запашного напою під назвою кави. Хтось віддає перевагу швидко приготувати його, додавши в розчинну каву окріп. Іншим же приносить задоволення сам «ритуал» приготування кави, в який включається помел кавових зерен і їх заварювання. Італійська компанія Gimoka подбала про те, щоб будь-яка людина зміг знайти в асортименті бренду свій ідеальний кави, будучи впевненим у його незмінному смаку і ароматі.
Співробітники компанії Gimoka плідно працюють над створенням якісної кави вже більше 30 років. Цьому сприяє не тільки дуже вдале розташування виробничих приміщень посеред хвойних лісів, а й регулярні поставки натурального сировини, вирощеної на екологічно чистих плантаціях. Для створення унікальних купажів підприємство використовує різноманітні сорти кави. Зерна привозяться з Мексики, Коста-Ріки, Еквадору, Ефіопії, Бразилії та інших країн «кавових-гігантів». Тому кожна упаковка кави в зернах Gimoka - це шедевр кулінарного мистецтва.
Можна купити кави Gimoka з вмістом арабіки від 40 до 90%. Це забезпечує напою м'якість і багатство смаку, без яскраво вираженої гіркоти і кислоти. Арабіка відрізняється підвищеним вмістом масел, які під час обсмажування зерен і заварювання їх окропом вивільняються і утворюють дуже насичений характерний кавовий аромат.
Кавові купажі з переважанням робусти (від 10 до 90%) коштують трохи дешевше. Заварений напій виходить більш міцним, з підвищеним вмістом кофеїну, з особливим в'язким чи густим смаком і помітною гірчинкою. Цікаво, що гармонійне поєднання сортів зерен, яким майстерно володіють співробітники компанії Джімока, здатне подарувати запам'ятовуються смаки з відтінками шоколаду, ванілі, фруктів, вина і навіть кольорів.
Дуже вигідно купувати каву в великих упаковках (від 1 кг). Це помітно позначається на ціні товару і дозволяє протягом довгого часу бути впевненим у наявності необхідної кількості зерен. Кава будь-якого сорту і в різних співвідношеннях купити в інтернет-магазині просто і швидко. Наш сайт дозволяє легко ознайомитися з кожним товаром і вибрати ідеально підходящий для себе.

Немає жодного товару.
Наша група
Акції та Розпродажі
Отримуйте першими інформацію про знижки та розпродажі