Змінні касети для бритв та станків

5/5
-22%Продажа Змінні касети для бриття Gillette Mach3 5шт дешево и недорого
Код товара: U23970
Gillette Mach33 леза спеціально встановлені на різних рівнях таким чином, щоб голити ще чистіше всього одним рухом так чисто, що виникає менше необхідності голити знову, а це зменшує роздратування.Леза Gillette Mach3 DLC з удосконаленим покриттям Anti-Friction, що зменшує тертя, спеціально в..
315.0грн 245.0грн
Код товара: U21954
Gillette Venus -це перша в світі бритвена система для жінок з трьома і більше лезами для неймовірно комфортного і легкого гоління без роздратування і сухості шкіри. На сьогоднішній день виробник пропонує широкий вибір змінних касет, кожна з яких має свої особливості і призначена для шкіри певного ти..
315.0грн 275.0грн
Код товара: U26939
Gillette Fusion proshield 3 штGillette Fusion ProShield - інноваційна бритвена система Gillette, головною відмінністю якої від попередника - Fusion - є товщина леза, а також наявність пластикового мікрогребня, розташованого під лезами, для якісного розгладження довгих волосків в процесі гоління...
404.0грн 275.0грн
Код товара: SS0909
Gillette Fusion ProGlide Power - інноваційна бритвена система Gillette, головною відмінністю якої від попередника - Fusion - є товщина лез. Тепер вони тонше паперу, ріжучої кромки скальпеля і навіть людської волосини. Більше того, касети нового покоління «отримали» канали для видалення н..
369.0грн 295.0грн
Код товара: SS1997
Завдяки п'яти ультра-тонким сталевим лезах Проглайд зі спеціальним покриттям, легко і швидко ковзаючим по шкірі, забезпечується неймовірна гладкість гоління. Унікальна конструкція тріммера в Gillette Fusion ProGlide дозволяє з легкістю впоратися з голінням у важкодоступних місцях (таких як, напр..
450.0грн 295.0грн
Код товара: U26938
Gillette Fusion proshield chillGillette Fusion ProShield Chill - інноваційна бритвена система Gillette, головною відмінністю якої від попередника - Fusion - є товщина леза, а також наявність пластикового мікрогребня, розташованого під лезами, для якісного розгладження довгих волосків в процесі г..
364.0грн 275.0грн
5/5
-16%Продажа Змінні касети для бриття Mach3 turbo 5шт дешево и недорого
Код товара: U25376
Змiннi касети для бриття Mach3 turbo 5штБритва з трьома лезами з удосконаленим покриттям Anti-Friction, що зменшує тертя, дозволяє Gillette Mach3 Turboвидаляти кожен волосся ще чистіше з меншим роздратуванням шкіри. М'який захищає мікрогребень ніжно розгладжує шкіру такимчином, що Gi..
293.0грн 245.0грн
Код товара: SS1995
Змiннi касети для бриття Gillette Mach3 Sensetive 5штПеревірені часом леза серії Mach3 ще кращі. Бездоганне, а головне дбайливе гоління гарантує нова змащуюча смужка-індикатор з екстрактом алоє вера. Ідеальне рішення для чутливої шкіри.Всі леза серії Mach3 підходять до всіх станків серії&nbs..
343.0грн 245.0грн
Продажа Картриджі Gillette Mach3 4 шт. дешево и недорого
Код товара: SS0915
..
0.0грн
Продажа Змінні касети для бриття Gillette Mach3 Turbo 4 шт дешево и недорого
Код товара: U23534
Змiннi касети для бриття Gillette Mach3 Turbo 4 штТри тонкі леза Gillette Mach3 Turbo легко ковзають по шкірі, швидко і безслідно видаляючи всі волоски на своїй дорозі. Це досягається завдяки особливому алмазоподобному покриттю лез і оптимальній відстані між ними. Особливе розташування лез полегшу..
0.0грн
Продажа Змінні касети для бриття Gillette Mach3 Power 4шт дешево и недорого
Код товара: SS2293
Бритви Gillette MACH3 Power 4штЗнімні леза (картрідж, касета) Gillette Mach3 Power 4шт (чотирикартріджів в упаковці).Бритви Gillette M3 Power з трьома лезами для чистого гоління з меншим роздратуванням шкіри. Вістря кожного леза має унікальне покриття DLC, що дозволяє бритві ковзати по обличчю к..
0.0грн
5/5
Продажа Змінні касети для бриття Gillette Fusion power 4 шт дешево и недорого
Код товара: SS1998
100% оригінальні леза Gillette! Купивши у нас оригінал один раз - ви обов'язково купите ще раз! А потім ще раз! І ще! Адже якість оригінальних картриджів ні в кого не викличе сумнівів! Багаторічний досвід компанії з виробництва приладів для гоління працює на вас. Голитися справжнім Gillette - сп..
369.0грн
5/5
Продажа Змінні касети для бриття Gillette Fusion 4 шт дешево и недорого
Код товара: SS0910
Картриджі Gillette FusionЗмінні касети для гоління Gillette Fusion (Жіллет фьюжн) мають тонкими острозаточеннимі лезами для більшої гладкості при менших зусиллях. Джилет фюжен дуже гладко голять.Змінні леза для картриджі Gillette, з присутністю в назві слова Fusion (Жилет fusion), на момент ..
0.0грн
Продажа Змінні касети для бриття Balea men revolution 8шт дешево и недорого
Код товара: U24175
Balea MEN Змінні касети для станка Revolution 5-лез, 8штБезкомпромісний і точний результат. Інновація для гоління з 5-лезвійною системою. Оптимальне чисте гоління – безпечна і м'яка дія на шкіру. Точні леза – також ідеально підходить для бороди, бакенбард і області під носом. Ковза..
474.0грн
Продажа Жіночі змінні касети для гоління Gillette Venus Spa Breeze 3 леза 4шт дешево и недорого
Код товара: U28810
Gillette Venus Spa BreezeКартриджі Venus Spa з 3 лезами забезпечує ультра чисте гоління.Для неперевершено гладкого гоління досить лише намочити бритву. У бритву вбудовані м'які гелеві подушечки, які містять поживні масла для утворення легкої піни і плавного ковзання. До складу кожної под..
343.0грн