Плямовивідник

Продажа Засіб для виведення плям Denk Mit для кольорових тканин 1л дешево и недорого
Код товара: U24154
Засiб для виведення плям Denk Mit для кольорових тканин 1л Ефективний рідкий засіб для виведення плям для кольорової білизни без хлору. Ідеальний для вовни і делікатних тканин. Швидко видаляє плями залишені: фруктами, овочами, вином або кави. Спосіб застосування: У пральній машині: для видалення ..
72.0грн
Продажа Denk Mit мило для видалення плям 100мл дешево и недорого
Код товара: U24067
Denk Mit мило для видалення плям 100мл Жовчне мило для прання. Не викликає контактної алергії і роздратувань шкіри. Випробуваний засіб для цілеспрямованого виведення плям від фруктів, крові, жиру, чорнила і т.д на нелиняючих тканинах. Натуральні ензими і протеази бичачої жовчі розщеплюють жир і біл..
38.0грн
Код товара: U24325
Засiб для видалення плям Denk Mit Oxi Power iнтинсивний 0,750кг Універсальний засіб для виведення плям, відповідний для всіх видів тканинних поверхонь. Ідеально виводить плями з сильно забруднених матеріалів, таких як одяг немовляти і дитячий одяг, рушники для посуду, робочий одяг, столові скатер..
165.0грн 144.0грн
Продажа Засіб для виведення плям  Denk Mit oxi power спрей 750мл дешево и недорого
Код товара: U25056
Засiб для виведення плям  Denk Mit oxi power спрей 750мл Плямовивідник для всіх текстильних (вовняних і шовкових) речей, а також для автомобільних чохлів, м'якої оббивки меблів і килимів. Силою високо ефективного Activ кисню і формули анти жир Denkmit Oxi Power видаляє важко виведені плями..
115.0грн
Продажа Плямовивідник для кольорового Wirek 1л дешево и недорого
Код товара: U22415
Wirek пятновиводітель для білизни-1л. Польське універсальне високоякісне засіб для виведення стійких і свіжих пятен.Средство не містить у своєму складі хлор, а це означає, що воно абсолютно безопасное.Не викликає алергії. ..
0.0грн
Продажа Плямовивідник для білого Wirek 1л дешево и недорого
Код товара: U22414
Wirek white відбілювач-плямовивідник для білизни Польський відбілювач без хлора.Універсальное високоякісний засіб для виведення плям з білих вещей.Не викликає алергії. ..
0.0грн
Продажа Плямовивідник Ariel professional 1л дешево и недорого
Код товара: U22534
..
0.0грн
Продажа Засіб для видалення плям Denk Mit Oxi Power  для білих тканин ,750кг дешево и недорого
Код товара: U24324
Засiб для видалення плям Denk Mit Oxi Power для бiлих тканин 750кг Порошковий засіб для виведення плям для білих речей. Високоефективна формула з активним киснем видаляє стійкі плями, такі як плями від кави, червоного вина, трави або макіяжа. Спосіб застосування: Машинне прання: Додайте 30м..
165.0грн
Продажа Засіб для виведення плям Sodasan органічний 300мл дешево и недорого
Код товара: U22855
Органічний плямовивідник спеціально розроблено для видалення плям і стійких забруднень, підходить для всіх видів тканин. Може використовуватися як добавка в пральну машину або безпосередньо на плями. Ідеальне поєднується з пральним порошком для сильних забруднень SODASAN Heavy Duty. Безпечний плямов..
68.0грн
Продажа Засіб для виведення плям Eco10 2в1 0,5л дешево и недорого
Код товара: U27763
..
100.0грн
Продажа Засіб для виведення плям Denk Mit зі щіточкою 250г дешево и недорого
Код товара: U24347
Засiб для виведення плям Denk Mit зi щiточкою 250г Мило жовчне рідке для видалення плям з щіткою. Органічне мило містить рослинні компоненти і натуральні ензими яловичої жовчі. Таке поєднання компонентів дозволяє дбайливо і ефективно видаляти плями від крові, жиру, кави, чаю, фруктів і т. д. Л..
108.0грн
Продажа Засіб для виведення накипу Eco10 0,5кг дешево и недорого
Код товара: U27760
..
75.0грн
Продажа Sgrassatore Dexal di limone 750мл дешево и недорого
Код товара: U28793
..
67.0грн
Продажа Denk Mit Vorwaschspray засіб для виведення плям 0.75л дешево и недорого
Код товара: U24039
Спрей для попередньої обробки плям Denkmit Vorwaschspray 750мл Високоефективний засіб для попереднього виведення плям створено для видалення стійких забруднень і плям без додаткового запирання і замочування. Обприсніть пляму і періть, як звичайно. Швидко справляється з плямами жирового і мас..
89.0грн
Продажа Denk Mit fleckensals сіль для виведення плям 0.500гр дешево и недорого
Код товара: U24091
Плямовивідник з содою Denkmit Fleckensalz 500г Denkmit Fleckensalz плямовивідник з содою. Кисневий засіб для виведення плям з натуральної чиститьячої соди. До складу входять активний кисень, сода, ферменти. Підходить для всіх видів тканини, крім вовни та шовку. Видаляє найстійкіші плями, зал..
60.0грн
5/5
Продажа Ariel Professional від пятен, 2 л дешево и недорого
Код товара: ZG0169
Гель для видалення плям Ariel White Professional, 2л - рідке універсальний засіб для обробки і виведення плям. Використовується в якості добавки до порошку і для попередньої обробки плям на білизні з білих тканин. Інноваційна формула гелів Ariel Professional ефективно видаляє плями з різних видів тк..
0.0грн
Продажа Ariel Professional від пятен, 1 л дешево и недорого
Код товара: ZG0166
..
0.0грн
Продажа Ariel Professional від пятен, 1 л дешево и недорого
Код товара: ZG0167
Гель для видалення плям Ariel White Professional, 1л - рідке універсальний засіб для обробки і виведення плям. Використовується в якості добавки до порошку і для попередньої обробки плям на білизні з білих тканин. Інноваційна формула гелів Ariel Professional ефективно видаляє плями з різних видів тк..
0.0грн