Гелі для прання

Код товара: U22544
Гель для прання Scala для чорних і темних делікатних речей 0,7л Концентрований рідкий засіб для прання чорних і темних делікатних речей (вовни і шовку). Формула «5в1» дозволяє постійно прати делікатні речі, зокрема чорного і темного кольору. Дбайливий до натуральних волокон, так..
122.0грн 68.0грн
Продажа Рідкий порошок Formil Aktiv superkonzentrat для білих тканин 1л 28прань дешево и недорого
Код товара: U24274
Рiдкий порошок Formil Aktiv superkonzentrat для бiлих тканин 1л Гель для прання Formil "Aktiv superkonzentrat" спеціально розроблений для прання світлих речей. Він відмінно відпирає будь-яку білизну, справляється навіть з найбільш стійкими і старими забрудненнями. Розрахований на 28 прань..
200.0грн
Продажа Порошок general fresco brillante 25 прань 1,85кг дешево и недорого
Код товара: PH0059
Італійський універсальний рідкий порошок General Fresco & Brillante, 25 прань. Не містить хлору і фосфатів. Унікальна формула захищає структуру тканини і зберігає оригінальний колір ваших речей. Використовується для ручного і автоматичного прання при температурних режимах від 30 ° С до ..
190.0грн
Продажа Рідкий засіб для прання шовку та шерсті Sodasan органічний 1л дешево и недорого
Код товара: U22859
Засоби для прання делікатних тканин ЕКОНОМІЯ 16%! Рідкий засіб для прання делікатних тканин разработанно для ручного і машинного прання речей з делікатних тканин (шерсть, шовк, ангора, шерсть альпака, пір'я та ін.). Попереджає швидке утворення «катишек» (волоконних ущільнень) на пове..
150.0грн
Продажа Рідкий порошок Formil biological 66 прань 5л дешево и недорого
Код товара: U23283
Рiдкий порошок Formil biological 66 прань 5л Гель для прання Formil biological для білої білизни має в своєму складі активний кисень і залишає на всіх речах неперевершений аромат свіжості. Після прання Ви побачите чудовий результат, який неймовірно здивує працьовитих господинь. Гель ..
465.0грн
Продажа Порошок пральний Formil color 27прань 2 дешево и недорого
Код товара: PH0041
Гель для прання Formil Color спеціально розроблений для прання кольорових речей. Він відмінно відпирає будь білизна, справиться навіть з найбільш стійкими і старими забрудненнями. Високоякісний стабілізатор збереже фарби і насиченість кольорів, охоронить ваша білизна від линьки. Цей гель - хороший а..
150.0грн
Продажа Порошок пральний color style Ariel actilift 70 прань (голандія) дешево и недорого
Код товара: PH0066
Гель для прання Ariel Actilift Color & Style (Professional) - чудовий засіб для прання кольорової білизни. Нова формула гелю дозволяє видаляти плями плями і сильні забруднення вже при 20С, зберігаючи первинну структуру волокон і м'яко впливаючи на тканини. Кольорова білизна після прання збер..
309.0грн
Продажа Порошок пральний Ariel actilift 70 прань (голандія) дешево и недорого
Код товара: PH0067
Універсальний гель для прання Ariel Actilift (для білого білизни). Об'єм: 4,9 л. Кількість прань: 70 шт. Універсальний гель Ariel Actilift для білої білизни підходить як для машинного, так і ручного прання. Нова формула гелю дозволяє видаляти плями плями і сильні забруднення навіть у холодній в..
309.0грн
Продажа Рідкий порошок Formil Aktiv універсальний 1,5л 20прань дешево и недорого
Код товара: U24275
Рiдкий порошок Formil Aktiv унiверсальний 20прань 1,5л  Концентрований гель для прання білих і світлих речей. Завдяки концентрації високоякісних компонентів дозволяє значно поліпшити якість прання при мінімальному використанні, а саме: пів ковпачка на одне прання. Після використання..
161.0грн
Продажа Порошок пральний Bio presto agrumeto di sicilia 23 прання 1,518мл дешево и недорого
Код товара: U22159
Універсальний рідкий гель для прання BIO Presto. Розчиняється навіть при низьких температурах і не залишає розводів на білизні. Основні переваги універсального безфосфатного гелю BIO Presto: Концентрований високоефективний; Не викликає алергію; Не подразнює шкіру; Безпечний для прання білизни дітям ..
225.0грн
Продажа Порошок пральний Bio presto 4agenti scioglimacchia 23 прань 1,518л дешево и недорого
Код товара: U22224
Універсальний гель для прання Bio presto 4 agenti scioglimacchia 1,518л Універсальний гель для прання Bio Presto. Гель для прання Bio Presto дуже ефективний при низьких температурах і підходить для білої і кольорової білизни. Містить натуральні речовини за рахунок яких видаляє плями і забруднення,..
225.0грн
Продажа Гель для прання бавовняних тканин Denk Mit wollwaschlotion 1.5л на 30 пранів дешево и недорого
Код товара: U24082
Гель для прання бавовняних тканин Denk Mit wollwaschlotion 1.5л Гель для прання Denk Mit "Wollwaschlotion" м'яко очищає вироби з натуральних волокон, таких як шерсть, шовк, кашемір і ангора, пухові вироби. М'яка формула догляду з ланоліном відновлює природний захисний шар і розгла..
116.0грн
Продажа Рідкий порошок для чорного Power Wash 54 прання 4л дешево и недорого
Код товара: U20812
Power wash fur schwarzes 4L Гель для прання чорного і джинс Power Wash Гелевидний (рідкий пральний порошок) миючий засіб для прання чорного або темного білизни Power Wash BLACK, призначений для прання виробів з бавовняних, лляних, штучних і синтетичних тканин, а також тканин зі змішаних волокон в пр..
0.0грн
Продажа Рідкий порошок для кольорового прання Wirek 16 прання 1л дешево и недорого
Код товара: U23096
Wirek Гель для прання кольорової білизни 1л Рідкий пральний порошок для прання кольорової тканини спеціально призначений для автоматичних пральних машин. Гель підходить ідеально для прання виробів з шовку, бавовни, вовни.   ..
76.0грн
Продажа Рідкий порошок для кольорового Power Wash 54 прання 4л дешево и недорого
Код товара: U20813
Універсальне гелевидний миючий засіб для прання білизни призначений для прання виробів з бавовняних, лляних, штучних і синтетичних тканин, а також тканин зі змішаних волокон в пральних машинах будь-якого типу. Ідеально підходить для прання делікатних тканин, а також вовни та шовку. Не призводить до ..
142.0грн
Продажа Рідкий порошок для білого прання Wirek 16 прання 1л дешево и недорого
Код товара: U23095
Рiдкий порошок для бiлого прання Wirek 16 прання 1л Рідкий пральний порошок Wirek для прання білої білизни з ефектом відновлення білого кольору. Ідеально підходить для вовняних тканин, бавовни, шовку. Гель для прання білої білизни Wirek 1 л. Рідкий пральний порошок Wirek для прання білої білизни ..
76.0грн
Продажа Рідкий порошок для білого Power Wash 53 прання 4л дешево и недорого
Код товара: U20816
Power wash weiss 4L Гель для прання білої білизни Power Wash 4л. рідкий пральний порошок. Гель Power Wash застосовується для машинного й ручного прання. Гель з легкістю відпере всі види забруднень. Містить ензими - біодобавки, які дозволяють значно поліпшити якість прання при мінімальному використан..
0.0грн
Продажа Рідкий порошок Wirek для делікатних тканин 1л дешево и недорого
Код товара: U23154
Wirek гель для делікатного прання Гель для прання надає дуже приємний і ніжний аромат, ідеально підходить для вовняних тканин, шовку і хлопка.В своєму складі містить ланолін - натуральний засіб, що надає зберігає дію на волокна тканини. Володіє антистатичними властивостями, надає приємний запах. До..
76.0грн