Для прання дитячих речей

Код товара: U25706
Дитячий ополiскувач для тканин Denk Mit ultra sensative 1л Кондиціонер-ополіскувач для дитячої білизни і чутливої шкіри. Високоякісний, спеціально підібраний комплекс чудово доглядає і піклується про тканини, знімає статичну електрику, полегшує прасування, видаляє залишки прального порошку, робит..
102.0грн 85.0грн
Продажа Рідкий засіб для прання Sodasan color органічний 20прань 1,5л дешево и недорого
Код товара: U22873
Розроблено спеціально для ефективного прання кольорових і чорних речей при будь-яких температурах. Починає діяти з перших хвилин використання, тому може застосовуватися для прання в швидкому режимі. Підходить для ручного прання. Не містить відбілювачів, зберігає волокна і первозданний колір речей! З..
201.0грн
Продажа Дитячий порошок Denk mit vollwaschmittel ultra sensitive 18 пранів 1.215кг дешево и недорого
Код товара: U24390
Дитячий порошок Denk mit vollwaschmittel ultra sensitive 1.215кг Пральний порошок розроблений спеціально для прання дитячих речей, для людей з чутливою шкірою або алергією на побутову хімію. Порошок ретельно відпирає рясні плями вже при температурі 30 °C. Система захисту кольору, запобігає ..
174.0грн
Продажа Дитячий органічний рідкий порошок Sodasan color для чутливої шкіри 1,5л дешево и недорого
Код товара: U22852
Розроблено спеціально для ефективного прання кольорових і білих речей при будь-яких температурах. Ідеально підходить для людей з чутливою і ніжною шкірою, для людей, схильних до алергічних реакцій і для прання дитячих речей! Без запаху. Починає діяти з перших хвилин використання, тому може застосову..
0.0грн