Засоби для чищення підлоги

Продажа Засіб для чищення паркету Denk mit 1л дешево и недорого
Код товара: U30572
Засіб для чищення паркету Denk mit 1лЗасіб для чищення паркету Denk mit -  очищує підлоги з усіх твердих пород дерева і паркету. Спеціальні інгредієнти захищають шви від небажаного втручання і набухання дерева. Специальный комплекс - догляд з спеціальним воском і захистом від ультрафіо..
78.0грн
Продажа W5 eco essig reiniger універсальний миючий засіб з оцтом 1л дешево и недорого
Код товара: U24362
Унiверсальний миючий засiб з оцтом W5 eco essig reiniger 1лРідкий екологічний засіб для миття ванної кімнати і кухні з оцтом. Вхідний в склад яблучний оцет легко видаляє відкладення вапна і мила у ванній, душових кабінах, раковинах.Засіб зроблений без використання хімічних складових, в його..
56.0грн
Продажа Засіб для миття всіх поверхонь Denk Mit лайм 1л дешево и недорого
Код товара: U24152
Засiб для миття всiх поверхонь Denk Mit лайм 1лУніверсальний миючий очищувач. Спеціальна формула видаляє навіть сильні забруднення і жир. У результаті чистий і яскравий блиск. Свіжий аромат забезпечує тривалу свіжість.Спосіб застосування:Для нормальних забруднень: ковпачок на 5 лі..
56.0грн
Продажа Засіб для миття всіх поверхонь Denk Mit квітковий аромат 1л дешево и недорого
Код товара: U24153
Засiб для миття всiх поверхонь Denkmit Allzweckreiniger Fruhlings-Moment 1лУніверсальний засіб для чищення всіх миючих поверхонь. Спеціальна формула видаляє найнаполегливіші забруднення, піклується про сяючу чистоту і діамантовий блиск. Універсальний миючий очисник. Спеціальна формула видал..
56.0грн
Продажа W5 allesfrisch універсальний миючий засіб для підлоги свіжість 1.25л дешево и недорого
Код товара: U24365
W5 allesfrisch унiверсальний миючий засiб для пiдлоги 1.25лУніверсальний чистячий засіб для поверхонь W5 Allesfrisch очищає підлогу до блиску, не ушкоджуючи її. Економічна і зручна у використанні пляшка. Крім того, з його допомогою можна легко видаляти плями при прибиранні без необхідності протира..
70.0грн
Продажа W5 allesfrisch універсальний миючий засіб для підлоги лион 1.25л дешево и недорого
Код товара: U24364
Засіб для миття підлоги W5 "Лимонна свіжість" універсальний 1,25лМиючий засіб W5 "Лимонна свіжість" призначено для прибирання, як підлогових покриттів, так і інших поверхонь в будинку (за винятком лакованих і забарвлених). Видаляє жирні плями і інші види забруднень. Володіє ант..
70.0грн
Продажа W5 allesfrisch універсальний миючий засіб для підлоги 1.25л дешево и недорого
Код товара: U24363
W5 allesfrisch унiверсальний миючий засiб для пiдлоги 1.25лУніверсальний миючий засіб для всього будинку розчиняється в воді і застосовується для миття будь-яких видів поверхонь (пластик, мармур, кахель, лінолеум, меблі тощо). Після застосування не вимагає додатково ополіскування, залишає легкий п..
70.0грн