Продукція від Gimoka

Хіба є люди, яких не приваблює чарівний аромат і насичений смак кави? Або є ті, хто не потребує бадьорять властивостях цього напою? Навіть якщо такі і знайдуться, то їх виявиться зовсім небагато. Мільйони людей на землі просто не уявляють свого ранку без чашечки запашного напою під назвою кави. Хтось віддає перевагу швидко приготувати його, додавши в розчинну каву окріп. Іншим же приносить задоволення сам «ритуал» приготування кави, в який включається помел кавових зерен і їх заварювання. Італійська компанія Gimoka подбала про те, щоб будь-яка людина зміг знайти в асортименті бренду свій ідеальний кави, будучи впевненим у його незмінному смаку і ароматі.
Співробітники компанії Gimoka плідно працюють над створенням якісної кави вже більше 30 років. Цьому сприяє не тільки дуже вдале розташування виробничих приміщень посеред хвойних лісів, а й регулярні поставки натурального сировини, вирощеної на екологічно чистих плантаціях. Для створення унікальних купажів підприємство використовує різноманітні сорти кави. Зерна привозяться з Мексики, Коста-Ріки, Еквадору, Ефіопії, Бразилії та інших країн «кавових-гігантів». Тому кожна упаковка кави в зернах Gimoka - це шедевр кулінарного мистецтва.
Можна купити кави Gimoka з вмістом арабіки від 40 до 90%. Це забезпечує напою м'якість і багатство смаку, без яскраво вираженої гіркоти і кислоти. Арабіка відрізняється підвищеним вмістом масел, які під час обсмажування зерен і заварювання їх окропом вивільняються і утворюють дуже насичений характерний кавовий аромат.
Кавові купажі з переважанням робусти (від 10 до 90%) коштують трохи дешевше. Заварений напій виходить більш міцним, з підвищеним вмістом кофеїну, з особливим в'язким чи густим смаком і помітною гірчинкою. Цікаво, що гармонійне поєднання сортів зерен, яким майстерно володіють співробітники компанії Джімока, здатне подарувати запам'ятовуються смаки з відтінками шоколаду, ванілі, фруктів, вина і навіть кольорів.
Дуже вигідно купувати каву в великих упаковках (від 1 кг). Це помітно позначається на ціні товару і дозволяє протягом довгого часу бути впевненим у наявності необхідної кількості зерен. Кава будь-якого сорту і в різних співвідношеннях купити в інтернет-магазині просто і швидко. Наш сайт дозволяє легко ознайомитися з кожним товаром і вибрати ідеально підходящий для себе.

-2%Продажа Кава Gimoka Gran Gusto 250г дешево и недорого
Код товара: KV0028
     Кава мелена Джімока Гран Густо 250 грам. Арабіка - 20% Робуста - 80% Тип обсмаження: Делікатна середня. Gimoka Gran Gusto - це професійна суміш кави, з кращих сортів Центрально-американської арабіки та Азіатської робусти. Обсмажені за спеціальною методикою зерна кави, по праву вв..
41.0грн 40.0грн
Базовано на 1 відгуках.
Продажа Кава в зернах Gimoka Gran Bar 3кг дешево и недорого
Код товара: U30502
..
510.0грн
Продажа Кава в зернах Gimoka miscela finissimo caffe torrefatto 1кг дешево и недорого
Код товара: U22060
Gimoka - гармонійне поєднання кавових зерен високогірної Арабіки і добірної робусти, що додає цьому напою потужний насичений смак і щільний аромат. А особливий спосіб обсмажування сприяє виділенню ефірних масел на поверхні зерна, що підкреслює відмінну якість кави Gran Gala.   Склад: 40% А..
215.0грн
Базовано на 1 відгуках.
Продажа Кава в зернах Gimoka Miscela Bar 3кг дешево и недорого
Код товара: SN0821
Кава в зернах Gimoka Miscela Bar 3кг      Кава в зернах Gimoka Miscela Bar володіє легким ароматом високосортної арабіки і освіжаючим смаком добірної робусти. Давно шановний і відомий серед кавоманів бренд Gimoka виробляє оригінальний кави в зернах. Завдяки якісному склад..
0.0грн
Продажа Кава в зернах Gimoka Miscela bar 250г дешево и недорого
Код товара: U24303
..
60.0грн
Продажа Кава в зернах Gimoka Gran festa 1кг дешево и недорого
Код товара: U21799
Кава зерновий Gimoka Gran Festa - дивовижний мікс добірних зерен Арабіки і Робусти, що володіє разюче легким і м'яким смаком, квітковим ароматом з легкими нотами сливи. Gran Festa відмінно підходить для приготування за допомогою джезви (турки), будь кавомашини або склянки френч-преса. Італійс..
182.0грн
Продажа Кава в зернах Gimoka Espresso all Italiana 1кг дешево и недорого
Код товара: U24311
Кава в зернах Gimoka Espresso all Italiana 1кг Склад: Арабіка - 30%, Робуста - 70%. Тип: В зернах. Вага: 1кг. Обжарка: Середня. Упаковка: герметичний пакет з багатошарової фольги. Виробництво: Італія. Gimoka Espresso Italiana ― професійна суміш з кращих сортів центральноамериканської араб..
172.0грн
Продажа Кава в зернах Gimoka dulcis vitae 1 кг дешево и недорого
Код товара: U23092
Кава в зернах Gimoka Dulcis Vitae - гармонійне поєднання кавових зерен високогірної Арабіки і добірної робусти, що додає цьому напою потужний насичений смак і щільний аромат. А особливий спосіб обсмажування сприяє виділенню ефірних масел на поверхні зерна, що підкреслює відмінну якість кави. Скла..
177.0грн
Продажа Кава в зернах Gimoka Corpo 1кг дешево и недорого
Код товара: U24312
Кава в зернах Gimoka Corpo 1кг Склад: Арабіка - 50%, Робуста - 50%. Тип: В зернах. Вага: 1кг. Обжарка: Середня. Упаковка: герметичний пакет з багатошарової фольги. Виробництво: Італія. Кава з приємним інтенсивним і насиченим ароматом. Багатий смак, що бадьорить. Виражений і приємний післясмак. Від..
0.0грн
Продажа Кава в зернах Gimoka caffe si 0.5кг дешево и недорого
Код товара: U24680
..
112.0грн
Продажа Кава в зернах Gimoka Caffe Si 0,5кг дешево и недорого
Код товара: U23920
Кава Джімока Кава Сі Неро в зернах 500г Виробник: Gimoka S.r.l. (Італія) Склад: Арабіка 40%, Робуста 60% Оригінальний кави Gimoka, вироблений для Японського ринку. Gimoka Caffe Si Nero сьогодні можна купити в Одесі - в нашому інтернет-магазині. Упаковка: герметичний пакет з багатошарової фольги з кл..
0.0грн
Продажа Кава в зернах Gimoka Caffe bar 5 зірок 1кг дешево и недорого
Код товара: U24308
Кава в зернах Gimoka Bar 5 Stelle 1кг Склад: Арабіка - 90%, Робуста - 10%. Тип: В зернах. Вага: 1кг. Обжарка: Середня. Упаковка: вакуумний пакет з клапаном. Виробництво: Італія. Італійська кава в зернах "Gimoka" ― лінія преміум, сорт "Бар 5 зірок". Якісна зернова кава з п..
366.0грн
Продажа Кава в зернах Gimoka Cafe bar Platinum 1кг дешево и недорого
Код товара: U24309
Кава в зернах Gimoka Cafe bar Platinum 1кг Склад: Арабіка - 70%, Робуста - 30%. Тип: В зернах. Вага: 1кг. Обжарка: Середня. Упаковка: вакуумний пакет з клапаном. Виробництво: Італія. Витончена італійська кава Gimoka Bar Platinum — це вдале поєднання Арабіки (70%) і Робусти (30%). Кава Gimok..
327.0грн
Продажа Кава в зернах Gimoka Cafe bar Aurum 1кг дешево и недорого
Код товара: U24310
Кава в зернах Gimoka Cafe bar Aurum 1кг Склад: Арабіка - 60%, Робуста - 40%. Тип: В зернах. Вага: 1кг. Обжарка: Середня. Упаковка: вакуумний пакет з клапаном. Виробництво: Італія Кава Gimoka Aurum - це традиційна італійська кава, вирощена і зібрана на кращих кавових плантаціях Південної А..
0.0грн
Продажа Кава в зернах Gimok arte espresso italiano 3кг дешево и недорого
Код товара: U24717
..
0.0грн
Продажа Кава Gimoka розчинна 100г дешево и недорого
Код товара: U22810
..
111.0грн
Продажа Кава Gimoka в жестяній банці 100% арабіка 250г дешево и недорого
Код товара: U24305
Кава Gimoka в жестянiй банцi 100% арабiка 250г Кава мелена Джімока 100% Arabica 250 грам. Склад: 100% Арабіка. Обжарка: середня. Упаковка: металева банка з пластиковою кришкою. Кава мелена Gimoka 100% Arabica Мелена кава Джімока 100% Арабіка. 100% італійський кави  Gimoka 100% Arabica - чудов..
112.0грн
Продажа Кава Gimoka Tiago caffe 250г дешево и недорого
Код товара: U24300
Кава Gimoka Tiago caffe 250г Склад: Арабіка - 40%, Робуста - 60%. Тип: Мелена. Вага: 250 грам. Обжарка: Середня. Упаковка: вакуумний брикет з багатошарової фольги. Виробництво: Італія. Gimoka Tiago cafe - Це професійна суміш кави, з кращих сортів Центрально-американської арабіки та Азіатської робу..
49.0грн
Продажа Кава Gimoka Speciale Bar 30% арабика 3кг дешево и недорого
Код товара: KV0166
Gimoka Gran Festa - дивовижний мікс добірних зерен Арабіки і Робусти, що володіє разюче легким і м'яким смаком, квітковим ароматом з легкими нотами сливи. Gran Festa відмінно підходить для приготування за допомогою джезви (турки), будь кавомашини або склянки френч-преса.  Склад: 30% Арабік..
515.0грн
Продажа Кава Gimoka selection Vellutato 100% арабіка 250г дешево и недорого
Код товара: U24299
..
0.0грн
Продажа Кава Gimoka selection Intenso gusto deciso 250г дешево и недорого
Код товара: U24298
..
0.0грн
Продажа Кава Gimoka selection Cremoso gusto delicato 250г дешево и недорого
Код товара: U24301
Кава Gimoka selection Cremoso gusto delicato 250г Склад: Арабіка - 70%, Робуста - 30%. Тип: Мелена. Вага: 250г. Обжарка: Середня. Упаковка: вакуумний брикет з багатошарової фольги. Виробництво: Італія. Насичений, яскравий кремовий смак і колір. Склад кавової суміші 70% арабіка 30% робуста. ..
0.0грн
Продажа Кава Gimoka Samba BIO 250г дешево и недорого
Код товара: SS0932
Вибір з тонкої арабіки суміші вишукана кава із сертифікованих органічних і сертифіковані органолептичні характеристики Суміш багатий смак і ароматичні ноти. Ідеально підходить для тих, хто хоче заново відкрити для себе натуральний смак кави виробляється відповідно до первинних критеріями обробки ..
66.0грн
Продажа Кава Gimoka sabor 250г дешево и недорого
Код товара: U22811
Кава Gimoka sabor 250г Склад: Арабіка - 30%, Робуста - 70%. Тип: Мелена. Вага: 250 грам. Обжарка: Середня. Упаковка: вакуумний брикет з багатошарової фольги. Виробництво: Італія. Gimoka Sabor - це професійна суміш кави, з кращих сортів центрально-американскої арабікі и азіатської робусти. Обсмажен..
56.0грн
Продажа Кава Gimoka Gran Relax без кофеїну 250г дешево и недорого
Код товара: U24297
Кава Gimoka Gran Relax без кофеiну 250г Склад: без кофеїну. Тип: Мелена. Вага: 250 грам. Обжарка: Середня. Упаковка: Вакуумний брикет з багатошарової фольги. Виробництво: Італія. 40% арабіки і 60% робусти. Італійська кава марки Gimoka Gran Relax - це мелені зерна середнього ступеня обсмаження упак..
0.0грн
Продажа Кава Gimoka Gran Gala 250г дешево и недорого
Код товара: KV0069
КАВА Gimoka Gran Gala 250г      Gran Gala - гармонійне поєднання кавових зерен високогірної Арабіки і добірної робусти, що додає цьому напою потужний насичений смак і щільний аромат. А особливий спосіб обсмажування сприяє виділенню ефірних масел на поверхні зерна, що підкреслює від..
0.0грн
Продажа Кава Gimoka Gran Gala 1кг дешево и недорого
Код товара: KV0165
Gran Gala - гармонійне поєднання кавових зерен високогірної Арабіки і добірної робусти, що додає цьому напою потужний насичений смак і щільний аромат. А особливий спосіб обсмажування сприяє виділенню ефірних масел на поверхні зерна, що підкреслює відмінну якість кави Gran Gala. Склад: 40% Арабіка, ..
192.0грн
Продажа Кава Gimoka Gran Gala 100г дешево и недорого
Код товара: U25870
Кава Gimoka Gran Gala 100г Склад: Арабіка - 40%, Робуста - 60%. Тип: Мелена. Вага: 100г. Обжарка: Середня, ближча до темної. Упаковка: вакуумний брикет з багатошарової фольги. Виробництво: Італія Gimoka Gran Gala - гармонійне поєднання кавових зерен високогірної арабіки і добірн..
15.0грн
Базовано на 1 відгуках.
Продажа Кава Gimoka Gran festa 250г дешево и недорого
Код товара: U21948
Італійська кава Gimoka Gran Festa - дивовижний мікс добірних зерен Арабіки і Робусти, що володіє разюче легким і м'яким смаком, квітковим ароматом з легкими нотками сливи. Gran Festa відмінно підходить для приготування будь-яким способом: за допомогою джезви (турки), будь-кавомашини або склянки ..
0.0грн
Продажа Кава Gimoka Gran Bar в зернах 1кг дешево и недорого
Код товара: KV0031
Кава в зернах Джімока Гран Бар 1 кг. Склад: Арабіка - 20%, Робуста - 80%. Обжарювання темна. Вакуумний пакет із клапаном. Gimoka Gran Bar - інтенсивний смак і стійка рясна пінка при приготуванні еспрессо. Суміш обсмажених кавових зерен для приготування напою в кавових автоматах. Gimoka Gran Bar наб..
175.0грн
Базовано на 1 відгуках.
Продажа Кава Gimoka Espresso all Italiana 250г дешево и недорого
Код товара: KV0030
Gimoka Espresso Italiana - професійна суміш з кращих сортів центральноамериканської Арабіки та індійської Робусти. Обсмажені за спеціальною методикою зерна Espresso Italiana по праву вважаються ідеальними для приготування італійського еспресо, латте або капучино в автоматичних кавових машинах всіх т..
0.0грн