Продукція від Gillette

Код товара: U21954
Gillette Venus -це перша в світі бритвена система для жінок з трьома і більше лезами для неймовірно комфортного і легкого гоління без роздратування і сухості шкіри. На сьогоднішній день виробник пропонує широкий вибір змінних касет, кожна з яких має свої особливості і призначена для шкіри певного ти..
315.0грн 275.0грн
Код товара: U23970
Gillette Mach3 3 леза спеціально встановлені на різних рівнях таким чином, щоб голити ще чистіше всього одним рухом так чисто, що виникає менше необхідності голити знову, а це зменшує роздратування. Леза Gillette Mach3 DLC з удосконаленим покриттям Anti-Friction, що зменшує тертя, спеціально в..
315.0грн 245.0грн
Базовано на 1 відгуках.
Код товара: SS1997
Завдяки п'яти ультра-тонким сталевим лезах Проглайд зі спеціальним покриттям, легко і швидко ковзаючим по шкірі, забезпечується неймовірна гладкість гоління. Унікальна конструкція тріммера в Gillette Fusion ProGlide дозволяє з легкістю впоратися з голінням у важкодоступних місцях (таких як, напр..
450.0грн 295.0грн
Код товара: U25376
Змiннi касети для бриття Mach3 turbo 5шт Бритва з трьома лезами з удосконаленим покриттям Anti-Friction, що зменшує тертя, дозволяє Gillette Mach3 Turbo видаляти кожен волосся ще чистіше з меншим роздратуванням шкіри. М'який захищає мікрогребень ніжно розгладжує шкіру таким чином, що Gi..
293.0грн 245.0грн
Базовано на 1 відгуках.
Код товара: SS1995
Змiннi касети для бриття Gillette Mach3 Sensetive 5шт Перевірені часом леза серії Mach3 ще кращі. Бездоганне, а головне дбайливе гоління гарантує нова змащуюча смужка-індикатор з екстрактом алоє вера. Ідеальне рішення для чутливої шкіри. Всі леза серії Mach3 підходять до всіх станків серії&nbs..
343.0грн 245.0грн
Код товара: U26938
Gillette Fusion proshield chill Gillette Fusion ProShield Chill - інноваційна бритвена система Gillette, головною відмінністю якої від попередника - Fusion - є товщина леза, а також наявність пластикового мікрогребня, розташованого під лезами, для якісного розгладження довгих волосків в процесі г..
364.0грн 275.0грн
Код товара: SS0909
Gillette Fusion ProGlide Power - інноваційна бритвена система Gillette, головною відмінністю якої від попередника - Fusion - є товщина лез. Тепер вони тонше паперу, ріжучої кромки скальпеля і навіть людської волосини. Більше того, касети нового покоління «отримали» канали для видалення н..
369.0грн 295.0грн
Продажа Станок для бриття Gillette Fusion proglide power з касетою дешево и недорого
Код товара: U7145
Швидке, безперечно гладке гоління без зусиль - це реальність, якщо ви використовуєте інноваційний верстат Gillette Fusion ProGlide Power. Унікальна розробка експертів в технологіях гоління бездоганно видаляє всі волоски навіть в самих важкодоступних місцях. Ніжне і легкий дотик бритви викликає тільк..
0.0грн
Продажа Станок +2 насадки Gillette fusion proglide дешево и недорого
Код товара: SS0917
Головний секрет бездоганного гоління - верстат Gillette Fusion ProGlide. Завдяки втіленим у ньому інновацій, результат перевершує всі очікування: гладка доглянута шкіра без подразнень і економія часу. П'ять найтонших лез з унікальним алмазоподібні покриттям легко ковзають по шкірі, видаляючи навіть ..
0.0грн
Продажа Станок +1 насадки Gillette fusion дешево и недорого
Код товара: U23535
..
343.0грн
Продажа Станки для бриття Gillete Sensor 3 6шт дешево и недорого
Код товара: U21955
..
251.0грн
Продажа Картриджі Gillette Mach3 4 шт. дешево и недорого
Код товара: SS0915
..
0.0грн
Продажа Змінні касети для бриття Gillette Mach3 Turbo 4 шт дешево и недорого
Код товара: U23534
Змiннi касети для бриття Gillette Mach3 Turbo 4 шт Три тонкі леза Gillette Mach3 Turbo легко ковзають по шкірі, швидко і безслідно видаляючи всі волоски на своїй дорозі. Це досягається завдяки особливому алмазоподобному покриттю лез і оптимальній відстані між ними. Особливе розташування лез полегшу..
0.0грн
Продажа Змінні касети для бриття Gillette Mach3 Power 4шт дешево и недорого
Код товара: SS2293
Бритви Gillette MACH3 Power 4шт Знімні леза (картрідж, касета) Gillette Mach3 Power 4шт (чотирикартріджів в упаковці). Бритви Gillette M3 Power з трьома лезами для чистого гоління з меншим роздратуванням шкіри. Вістря кожного леза має унікальне покриття DLC, що дозволяє бритві ковзати по обличчю к..
0.0грн
Продажа Змінні касети для бриття Gillette Fusion proshield 3 шт дешево и недорого
Код товара: U26939
Gillette Fusion proshield 3 шт Gillette Fusion ProShield - інноваційна бритвена система Gillette, головною відмінністю якої від попередника - Fusion - є товщина леза, а також наявність пластикового мікрогребня, розташованого під лезами, для якісного розгладження довгих волосків в процесі гоління...
404.0грн
Продажа Змінні касети для бриття Gillette Fusion power 4 шт дешево и недорого
Код товара: SS1998
100% оригінальні леза Gillette! Купивши у нас оригінал один раз - ви обов'язково купите ще раз! А потім ще раз! І ще! Адже якість оригінальних картриджів ні в кого не викличе сумнівів! Багаторічний досвід компанії з виробництва приладів для гоління працює на вас. Голитися справжнім Gillette - сп..
369.0грн
Базовано на 1 відгуках.
Продажа Змінні касети для бриття Gillette Fusion 4 шт дешево и недорого
Код товара: SS0910
Картриджі Gillette Fusion Змінні касети для гоління Gillette Fusion (Жіллет фьюжн) мають тонкими острозаточеннимі лезами для більшої гладкості при менших зусиллях. Джилет фюжен дуже гладко голять. Змінні леза для картриджі Gillette, з присутністю в назві слова Fusion (Жилет fusion), на момент ..
0.0грн
Базовано на 1 відгуках.
Продажа Жіночі змінні касети для гоління Gillette Venus Spa Breeze 3 леза 4шт дешево и недорого
Код товара: U28810
Gillette Venus Spa Breeze Картриджі Venus Spa з 3 лезами забезпечує ультра чисте гоління. Для неперевершено гладкого гоління досить лише намочити бритву. У бритву вбудовані м'які гелеві подушечки, які містять поживні масла для утворення легкої піни і плавного ковзання. До складу кожної под..
343.0грн