Песто
ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Сб 10:00-18:00
Вихідний Неділя

  • Засіб для чищення туалету Sodasan органічний 0,750л

Засіб для чищення туалету Sodasan органічний 0,750л

Код товару: U22861
  • Виробник: Sodasan
  • Наявність: На складі
  • 58грн

Ефективно видаляє вапно і бруд! Густий очищувач для туалету зі свіжим природним ароматом. Завдяки своїй густоті більш економний і ефективний у використанні. Ефективно видаляє сечовий і водяний камінь, вапняні відкладення, а також інші забруднення і залишки жиру. Під час чищення не виділяються їдкі пари. Безпечно у використанні. Зручна форма пляшки дозволяє використовувати засіб у важкодоступних місцях.
Спосіб застосування: перед використанням збовтати. Нанесіть на поверхню унітазу і під ободок. У разі сильних забруднень залиште на 10-15 хвилин. Змийте водою.
Не будьте ошуканими! Шукайте значки сертифікатів, які підтверджують органічність продукції, на упаковці!
Склад: 30% вода, <5% лимонна кислота, трінатріевий цитрат, аніонний тензіди (кокосовий сульфат жирних кислот), неіонні тензіди (тензіди цукру), ефірні олії з лімоненом, ксантанова смола, хлорофіл.
Лимонна кислота - органічна лимонна кислота, міститься в багатьох фруктах, лимонному і буряковому соках, молоці. Повністю біологічно розкладається. Розчиняє вапняний наліт навіть при стійких відкладеннях. Коригує рівень pH в рідких милах.
Цитрат - сіль лимонної кислоти. Використовується для виведення плям і розчинення вапняного осаду. Протидіє спонтанного утворення мильної піни в жорсткій воді. Зайва піна на 40% може знизити очищувальну здатність засоби для прання. Цитрат натрію є пом'якшувачем і замінює фосфати, які зазвичай додаються для того, щоб часто посилити активність і властивості поверхнево-активних речовин (ПАР). Вони допомагають ПАР краще і глибше проникати в тканини і вимивати бруд.
Кокосовий сульфат спирту - виготовляється з кокосової олії. Стрічка сила діє довше, ніж у звичайного мила.
Цукор ПАР (тензіди цукру) (Alkylpolyglucosides) - ПАР, дуже дбайливі по відношенню до шкіри, піддаються біохімічному розкладанню, не завдають шкоди навколишньому середовищу. У виробництві використовуються рослинні інгредієнти - кокосове масло, цукор або крохмаль.
Ефірні масла - пахуча суміш рідких летких речовин, виділених з рослинних матеріалів (дистиляцією, екстракцією, пресуванням). Використовуються для додання приємного запаху косметичним продуктам.
Ксантанова смола- стабілізатор і загусник, перешкоджає розшаруванню емульсій та відділенню води. Забезпечує стійку в'язкість на різних стадіях очищення.
Хлорофіл - речовина, що надає зелений колір рослинам, вводиться в якості бактерицидної добавки та дезодорирующего агента.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Переглянуті товари
Засіб для чищення туалету Sodasan органічний 0,750л
U22861

Засіб для чищення туалету Sodasan органічний 0,750л

Ефективно видаляє вапно і бруд! Густий очищувач для туалету зі свіжим природним ароматом. Завдяки св..
58грн
Акції та Розпродажі
Отримуйте першими інформацію про знижки та розпродажі