Олівець для брів Chanel (аналог) коричневий
U35195

Олівець для брів Chanel (аналог) коричневий

CHANEL (Шанель) – це олівець для макіяжу очей та брів, який виступає у ролі ефективного помічника у ..
90грн
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Красу жіночих очей оспівували в усі часи. Ще в Давньому Єгипті жінки користувалися макіяжем очей, щоб підкреслити їх виразність, в Китаї гейші досі вчаться зачаровувати чоловіків одним тільки поглядом. Косметика для очей завжди була і буде невід'ємним атрибутом будь-якого мейк-апу, без завершальних штрихів підводки і туші неможливо уявити собі повноцінний вечірній або сценічний образ.

Легкий макіяж тушшю також лише додає привабливості погляду будь-якої жінки на кожен день. Де б вона не була - вдома, на навчанні або роботі, декоративна косметика для очей давно увійшла в звичний побут кожної дівчини, нарівні з чищенням зубів і ранковою зарядкою.

У нас Ви зможете знайти оригінальну косметику для очей такого призначення: Тіні для очей, підводка для очей і вій, туш для вій та інші.

Наш магазин pesto-italy.com.ua пропонує великий асортимент Косметики для очей імпортованих з Італії та інших країн Європи. На наших прилавках немає підробок! Тільки оригінал! А ціни на нашу Косметику для очей приємно Вас здивують.

Акції та Розпродажі
Отримуйте першими інформацію про знижки та розпродажі