Pesto
ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Сб 10:00-18:00
Вихідний Неділя

Виробництво Молочних консервів згущених з цукром - один з самих трудомістких і енерговитратних процесів у виробництві молочних продуктів.

Вони мають високу поживну цінність оскільки є концентрованим молоком з якого видалили частину вологи шляхом випарювання, цукор і лактозу (молочний цукор). Саме консервація цукром дозволяє зберігати згущене молоко такий тривалий час - до 12 місяців. В якості наповнювача для згущеного молока використовується какао-порошок, або натуральна смажена кава сортів "Арабіки" і «Робусти».

Для виробництва згущеного молока використовується пастеризоване молоко, яке спрямовується у вакуум-апарати для згущування. Температура кипіння молока у вакуумо-випарюваних апаратах впродовж усього процесу згущування підтримується не більше 80°С. За рахунок розрідженого стану усередині апарату молоко кипить при температурі менше 100°С - тому у готового згущеного молока немає присмаку кип'ячення.

Цукор в згущене молоко вноситься в молочну суміш безпосередньо перед процесом згущування.

Згущування молока закінчується досягши певного рівня вологи в молочній суміші, після цього направляють у вакуум-охолоджувач, де згущене молоко охолоджується і додається лактоза.

Лактоза - це молочний цукор. Її додають в згущене молоко для відвертання утворення кристалів цукру під час зберігання готового продукту.

Наш магазин Pesto пропонує великий асортимент Згущеного молока імпортованого з Італії та інших країн Європи. На наших прилавках немає підробок! Тільки оригінал! А ціни на нашого згущеного молока приємно Вас здивують.

Згущене молоко Nutricia без глютену знежирене (Іспанія) 1 кг
U30525

Згущене молоко Nutricia без глютену знежирене (Іспанія) 1 кг

Згущене молоко Nutricia без глютену знежирене - виготовлено з відбірного цільного молока, згущене пр..
155грн
Згущене молоко Benestare знежирене 1.035 кг
U31226

Згущене молоко Benestare знежирене 1.035 кг

Згущене молоко Leche Condensada добірне незбиране молоко, згущене при низькій температурі для збереж..
137грн
Згущене молоко Benestare 1 кг
U29738

Згущене молоко Benestare 1 кг

Згущене молоко виготовлене з відбірного цільного молока, згущене при низькій температурі для збереже..
144грн
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)
Акції та Розпродажі
Отримуйте першими інформацію про знижки та розпродажі