Pesto
ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Сб 10:00-18:00
Вихідний Неділя

Сіль — це речовина у вигляді кристаликів, яка містить 93-99 % хлористого натрію і домішки солей кальцію, магнію, калію, які надають їй гігроскопічності, жорсткості і гіркуватого присмаку. Чим менше в солі цих домішок, тим вища її якість.

Сіль є кристалічним сипким продуктом без запаху (окрім випадку йодованої солі) з солоним смаком без присмаку, в якому не допускається присутність сторонніх домішок, що не пов'язані з методом добуванні солі. Колір екстра та вищого ґатунків — білий, однак для першого та другого допускаються сірий, жовтуватий, рожевий та голубуватий відтінки в залежності від походження солі.

Як сировина для одержання кухонної солі (хлористого натрію) використовується кам'яна сіль (67,9%), озерна осадова сіль (31,8%) і в невеликих об'ємах натуральні розсоли. За призначенням і споживанням розрізняють харчову (50%) загального виробництва, технічну (40%) і кормову (10%) сіль.

Наш магазин Pesto пропонує великий асортимент якісних Солей імпортованих з Італії та інших країн Європи. На наших прилавках немає підробок! Тільки оригінал! А ціни на нашу Сіль приємно Вас здивують.

Сіль морська Chante Sel Sale Marino grosso 1 кг
SN0744

Сіль морська Chante Sel Sale Marino grosso 1 кг

Sale Marino Grosso - сіль морського походження, видобувається природним шляхом. Смаковими якостями в..
33грн
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)
Акції та Розпродажі
Отримуйте першими інформацію про знижки та розпродажі