Песто
ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Сб 10:00-18:00
Вихідний Неділя

  • Віскі J & B 40% 0,7л

Віскі J & B 40% 0,7л

Код товару: SN0034
  • Наявність:
  • 50грн

Шотландський віскі J & B в XIX столітті вважався напоєм аристократів, але з часом став загальнодоступним і популярним. Один з варіантів цієї марки - віскі J & B Rare - вважається легким збалансованим напоєм з тонким смаком і ароматом. У 1749 році молодий італієць Джакомо Джустеріні прибув до Англії. Там разом зі своїм партнером Джорджем Джонсоном він заснував компанію Justerini & Johnson з торгівлі вином і міцними алкогольними напоями. У 1760 році компанія отримала першу королівську ліцензію від Короля Георга III. Виїхавши потім до Італії, Джустеріні залишив лавку своєму співвласнику, який в 1860 році перепродав її Альфреду Бруксу.

Останній додав до назви велику літеру свого прізвища. Таким чином була утворена фірма «Justerini & Brooks» (J & B), яка розробила свою марку віскі, стала потім дуже популярною в США. Успіх і міжнародне визнання прийшло майже через сто років після появи імені Брукс в назві компанії, яка запустила в США J & B Rare: збалансований солодкий віскі з трав'янистою свіжістю і освіжаючим цитрусовим ароматом. Напій має дуже хороший баланс сухих, «хрустких» зернових віскі і повнотілих, насичених солодових.

Це один з найсвітліших купажованих шотландських віскі. До складу J & B Rare, найвідомішого купажу J & B, входить близько 40 різних сортів віскі. Велика частина солодових віскі відбувається з долини річки Spey, а основа купажу - односолодовий віскі Knockando. Останній інгредієнт взагалі не має права бути «замішаним» в інші купажі - віскі Knockando може використовуватися виключно в купажах J & B, а також розливається для продажу у вигляді солодового віскі. Вік цього віскі зазвичай не вказується, але в середньому він становить 8 років.

Крім дуже популярного J & В Rare, компанія також виробляє J & В Reserve - більш зрілий 15-річний бленд, J & У Jet - 12-річний віскі класу de luxe і J & В Ultima - високоякісний бленд, що включає в свій склад 116 односолодових і 12 зернових віскі, який став випускатися в 1994 році. Кожен віскі має свій характер. Недарма, розсмакувавши багато різного віскі, кожна конкретна людина зупиняється на якомусь своєму. Наприклад, Хемінгуею більше інших подобався «J & B».

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Переглянуті товари
Віскі J & B 40% 0,7л
SN0034

Віскі J & B 40% 0,7л

Шотландський віскі J & B в XIX столітті вважався напоєм аристократів, але з часом став загальнод..
50грн
Акції та Розпродажі
Отримуйте першими інформацію про знижки та розпродажі