Песто
ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Сб 10:00-18:00
Вихідний Неділя

  • Вино Червоне Merlot Veneto Сухе 3л

Вино Червоне Merlot Veneto Сухе 3л

Код товару: SN0569
  • Наявність:
  • 57грн

Як однойменний сорт винограду, так і червоне вино Мерло поступається за популярністю лише одному сорту визнаному «королю виноробства» винограду Каберне Совіньон. Примітно те, що справжні цінителі і гурмани вважають, що червоне вино Мерло найкраще доповнює Каберне Совіньон, тому варто вживати два цих види напою разом. Червоне вино Мерло виготовляють з однойменного сорту червоного винограду. Сорт винограду Мерло займає друге місце в світі за культивованих, а також з розповсюдження.

Калорійність: 67 кКал.

Енергетична цінність продукту Червоне вино Мерло (Merlot) (Співвідношення білків, жирів, вуглеводів):

Білки: 2.5 м (~ 10 кКал)
Жири: 0 м (~ 0 кКал)
Вуглеводи: 0 м (~ 0 кКал)

Енергетичне співвідношення (б | ж | у): 15% | 0% | 0%

Більшу, ніж виноград Мерло поширеність отримав лише сорт під назвою Каберне Совіньон. При виробництві вина виноград передає напою всю смакову палітру, яка покращується за рахунок процесу витримки. Такий шляхетний сорт напою як червоне вино Мерло витримують у спеціальних льохах і використовують для цього дерев'яні бочки. Дана технологія виробництва червоного вина Мерло складалася століттями.

Фахівці стверджую, що тільки після тривалої витримки червоне вино Мерло отримує свій унікальний насичений і багатий смак, а також аромат. Крім традиційних фруктово-пряний смак самого винограду Мерло в напої будуть присутні нові купажі. Наприклад, чим дорожче і витримане червоне вино Мерло, тим смак і аромат напою матимуть більше карамельних, а крім того солодких шоколадних, злегка кавових ноток.
Знаменита французька провінція Бордо вважається визнаним лідером в регіоні з вирощування різних сортів винограду та виробництва червоного вина, в тому числі і Мерло. Крім того, вино Мерло користується небувалою популярність в Італії. У країні успішно культивують виноград Мерло і виготовляють однойменний напій. Новачки в дегустаційному мистецтві часто плутають смак червоного вина Мерло і Каберне Совіньон.

Насправді ці два різновиди напою неймовірно схожі між собою. Однак, справжні цінителі і гурмани зможуть відрізнити більш м'який та ніжний смак, а також аромат червоного вина Мерло від більш насиченого і яскравого купажу Каберне Совіньон. Варто відзначити, що саме Мерло часто змішують з іншими червоними винами для того, щоб отримати вчинені за смаком і ароматом купажі «напою Богів». Однак, те, що Мерло змішують з іншими напоями абсолютно не означає, що вино позбавлене своєї яскравої індивідуальності та самобутності.

Швидше навпаки, це говорить про те, що тільки вино Мерло здатне прикрасити своєю присутністю і підкреслити смак, а крім того аромат інших видів благородних напоїв. Вино Мерло виробляють в наш час не тільки на історичній батьківщині напою у французькому регіоні Бордо. Червоне вино Мерло відіграє особливу роль в культурі і традиціях жителів Італії, США, а саме штату Каліфорнія, де Мерло вважається вином номер один, а також в Чилі.

Вино
Категорія Німеччина
Колір вина Червоне
Основні
Об`єм 3

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Переглянуті товари
Вино Червоне Merlot Veneto Сухе 3л
SN0569

Вино Червоне Merlot Veneto Сухе 3л

Як однойменний сорт винограду, так і червоне вино Мерло поступається за популярністю лише одному сор..
57грн
Акції та Розпродажі
Отримуйте першими інформацію про знижки та розпродажі