Песто
ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Сб 10:00-18:00
Вихідний Неділя


Вермут — дослівно полин, купажне ароматизоване вино, яке виготовляють з відбірного червоного та білого винограду з додаванням більше тридцяти різноманітних трав, квітів, фруктів і насіння. Матірю вермутів вважають славне місто Турин. Пізніше його почали виробляти у Флоренції та Венеції. Трава завозили виключно з високогірних альпійських лугів.

Загалом вермути поділяють на: Secco (dry) - сухий, Vermouth Bianco - білий, Rosso (sweet) - червоний, Rose - рожевий та Bitter -гіркий. Найпопулярнішими є марки Мартіні, Чінзано, Gancia, Distillerie Stock.

Перший вермут мартіні - Мартіні бьянко (Martini Bianco) дуже швидко здобув популярність серед мільйонів прихильників по всьому світу і залишається улюбленим серед італійських вермутів і донині. Про мартіні кажуть, що це спосіб життя, а не просто напій. Багаторічна рекламна компанія, що складається з безлічі гарних історій і сюжетів, що почалася з 20 -х років минулого століття і що триває донині, домоглася того, що напій Мартіні став символом забезпеченого життя.

Вермут  можна пити як в чистому вигляді, так і у складі коктейлів або розбавивши водою. Це справа смаку. Головне правильно пити вермут тільки охолодженим. У мартіні Бьянко (білий) рекомендують класти оливку або часточку лимона.  Martini Rosso (червоний) прекрасно підійде до вишневого чи апельсинового соку.

Магазин пропонує широкий асортимент вермутів імпортованих з Італії. Наш вермут високої якості та з хорошими відгуками. На наших прилавках немає підробок! Тільки оригінал! А ціна на вермут приємно Вас здивує.

Пляшка мартіні зробить веселе торжество чи дружню зустріч незабутньою.

У цій категорії немає товарів.
Наша група
Акції та Розпродажі
Отримуйте першими інформацію про знижки та розпродажі