Песто
У цій категорії немає товарів.

Шампанське — ігристе вино з провінції Шампань. Це вино вигововляється особливим методом, який полягає в ферментації всередині пляшки, піся чого вино стає ігристим. Горду назву - «шампанське» віднедавна мають тільки ігристі вина  з провінції Шампань. Всі інші виробники змушені називати свою продукцію ігристим вином. Світові ринки добре знайомі з італійським продуктом. Віднедавна і українцям стали даступними і припали до серця ігристі вина Італії. Тут роблять вісококласні вина, блізькі за якістю і стилем до шампанського. На Батьківщині спагетті, Ferrari и мафії, ігрісті вина називають spumante (спуманте) від італійського слова «спума» — піна.

Основну частину виробництва італійськіих ігристих вин зосереджено в передгір’ях Альп — в областях Ломбардії і Трентіно. Ігристі вина можуть бути білого, рожевого, та червоного кольору. Аромат і смак досить багатогранний. Залежно від того, які сорти винограду використовуються при виготовленні. Аромат зазвичай характеризують наступним чином: пряний, яблучний, грушевий, «свіже випеченого хліба», з ледь вловимим запахом дріжджів, які зазвичай додають в процес вторинної ферментації. Якщо в букеті вина яскравіше відчувається фруктова нота, тоді це ігристе вино Нового Світу. Якщо ж в напої відчуваються вершковий або горіховий присмак, тоді тут вже можна говорити про вина зі Старого Світу.

Найпопулярнішим є ігристе вино Asti - воно робиться з винограду сорту Мускат в провінції Асті в Італії. Це солодке ігристе вино з низьким вмістом алкоголю, що робить його чудовим десертним вином. До речі, зараз напис Asti можна побачити не тільки на італійських винах. Чим молодше таке ігристе вино, тим воно смачніше. Також неможна оменути: Чензано, Dom Pérignon, Ferrari Spumante, Riccadonna, Асті Мондоро.

Потрібні високі келихи  для того, щоб допомогти напою розкрити свій букет. Кожному виду ігристих вин підходить своя закуска. Однак, як таких правил тут немає, адже пошук пари - це шлях завдовжки в життя. Охолодіть напій, подавайте до сира, соллодощів, морапродуктів, або експерементуйте. Це вино зберігається при температурі 10-15 ° С в горизонтальном, або похилому положенні, щоб пробка пляшки завжди залишалася вологою.

Наш магазин пропонує великий асортимент хорошого шампанського імпортованого з Італії. Воно високої якості та з хорошими відгуками. На наших прилавках немає підробок! Тільки оригінал! А наші ціни приємно Вас здивують. Бажаємо Вам приємних покупок!

З келихом шампанського ваше св’ято стане незабувнім.

Наша група
Акції та Розпродажі
Отримуйте першими інформацію про знижки та розпродажі