Песто
ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Сб 10:00-18:00
Вихідний Неділя


На основі соку і патоки цукрового очерету на Ямайці, Кубі, Пуерто-Ріко, Гаїті, Панамі і в інших країнах отримують популярний у Європі міцний напій - ром. У даному розділі ми пропонуємо познайомитися з найвідомішими марками білого та витриманого рому - Bacardi, Havana Club, Captain Morgan.

Як відомо, людство пристосувалося виробляти алкоголь з найрізноманітнішого сировини. Так, для рома основою став цукровий очерет, а саме меляса - це суміш мелених стебел і соку рослини. З такої сировини виходить напій з оригінальним різким смаком і інтенсивним ароматом. Фортеця не може бути менше 40 градусів, але може значно перевищувати цю цифру.

Історія рому

Вважається, що вперше ром по був приготований за технологією, близькою до сучасної, на острові Барбадос, і сталося це в XVI столітті. Звичайно, до смаку цей напій дуже відрізнявся від сучасного рому. Вперше чистий, білий ром вдалося отримати в 1862 році Дону Факундо Бакарді в Сантьяго. Тоді ж з'явився знаменитий Бакарді, завсідник коктейльних карт клубів і ресторанів усього світу.

Ром можна без перебільшення назвати легендарним напоєм, напоєм з історією. До цих пір немає єдиної думки з приводу походження назви «ром» (англійський варіант - rum). За найпоширенішою версією назва походить від rumbullion, що можна перекласти як «великий шум і гам». Але, можливо, в основі лежать і інші слова: rummers (голландський великий келих), roemer («келих» по-датському), arome («аромат» по-французьки »). Цікаво також те, що ром зіграв помітну роль в історії людства. Зокрема, він був своєрідною валютою в Карибському регіоні, улюбленим напоєм піратів. А в 19 столітті через нього навіть розгорівся бунт в Австралії.

-20%
-20%
Ром Diplomatico blanco reserve  40% 0.7 л
U31630

Ром Diplomatico blanco reserve 40% 0.7 л

Аромат: У цьому ромі насичений стильний аромат, у якому відчутні апельсини. Смак:Ром Діпломатико ..
770грн 966грн
Ром Captain Morgan original Spiced Gold в тетрапаці  35% 2л
U29675

Ром Captain Morgan original Spiced Gold в тетрапаці 35% 2л

Ром Captain Morgan original Spiced Gold в тетрапаці  35% 2л Ром Captain Morgan original Spiced..
310грн
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)
Акції та Розпродажі
Отримуйте першими інформацію про знижки та розпродажі