Песто
ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Сб 10:00-18:00
Вихідний Неділя


Вважається, що цей міцний алкогольний напій своїй появі завдячує арабам, бо саме в них сицілійці перейняли спосіб перегону вина. Винаградний сік йшов на виготовлення вина, а все що залишалося (кісточки, стебла, шкіррка, вичавка) винахідливі італійці пускали на грапу. Спершу грапа вважалася напоєм бідняків, та знадобилася майже сотня років, щоб італійська горілка граппа з дешевого селянського напою перетворилася на чудовий дижестив. Італія має єксклюзивні права на найменування «граппа» в усьому Євросоюзі. 

Цей італійський виноградний міцний спиртний напій, отриманий у результаті перегону продукту бродіння виноградної мезги. Міцність граппи становить 35-60%. Грапа має маслянисту струккуру, сивушний запах з присмаком виноградної шкірки, він неабияк п’янить та зігріває в холодну погоду.

Сьогодні статус грапи неймовірно високий - вона подається в кращих ресторанах і барах. Як і колись, центром її виробництва залишається Венето, заводи є також у Фріулі-Венеції-Джулії, П'ємонті, Трентіно. Пють грапу охолодженою, малими порціями.

Магазин Pesto пропонує великий асортимент напою грапа імпортованого з Італії. У нас грапа високої якості та з хорошими відгуками. На наших прилавках немає підробок! Тільки оригінал! А ціни   приємно Вас здивують.

У цій категорії немає товарів.
Наша група
Акції та Розпродажі
Отримуйте першими інформацію про знижки та розпродажі