Песто
У цій категорії немає товарів.

Абсент - це міцний алкогольний напій (від 55% до 86%), приготований методом дистиляції з екстракту гіркої полині (Artemisia absinthium) та інших трав. Найважливіший компонент абсенту це гірка полинь, в ефірних маслах якої міститься велика кількість туйона. Саме туйон є головним елементом, завдяки якому абсент славиться своїм ефектом. Інші компоненти абсенту: римська полинь, аніс, фенхель, аїр, м'ята, меліса, лакриця, дягель, ясенець білий, коріандр, вероніка, ромашка, петрушка.

Абсент найчастіше має смарагдово-зелений колір, але також може бути прозорим, жовтим, синім, коричневим, червоним або чорним. Зелений колір напою обумовлений хлорофілом, який розкладається на світлі, тому абсент розливають в пляшки з темного скла. Завдяки характерному кольору абсент отримав прізвиська Зелена фея і Зелена відьма. Інші кольори абсенту надають спеціальні добавки (екстракт граната, настойка чорної акації Катех, харчові барвники).

Абсент дуже гіркий (через присутність абсентіна) і, тому, традиційно його наливають через ситечко з цукром (або шумовку) в склянку з холодною водою. Після цього напій стає мутно-білим, так як ефірні масла полині при розведенні міцного спиртового розчину утворюють емульсію.

Наш магазин pesto-italy.com.ua пропонує великий асортимент якісного Абсенту імпортованого з Італії та інших країн ЄС. У нас абсент високої якості та з хорошими відгуками. На наших прилавках немає підробок! Тільки оригінал! А ціни на наш абсент приємно Вас здивують.

Наша група
Акції та Розпродажі
Отримуйте першими інформацію про знижки та розпродажі