Ополіскувач для ротової порожнини

Продажа Ополіскувач для ротової порожнини Dontodent Sensetive 0,5л дешево и недорого
Код товара: U24538
Ополiскувач для ротовоi порожнини Dontodent Sensetive 0,5л Безалкогольна рідина для полоскання рота DONTODENT Sensitive Intensiv-Schutz перешкоджає утворенню бактеріального нальоту, і при щоденному використанні захищає від гінгівіту, таким чином можна запобігти хворобливі симптоми. Рідина для полос..
65.0грн
Код товара: U24354
Ополiскувач для ротовоi порожнини Dontodent освiжаючий 0,5л Ополіскувач порожнини рота DONTODENT Zahnfleisch Intensiv-Pflege без спирту, з рослинними екстрактами ромашки і шавлії для щоденної гігієни порожнини рота. Зміцнення ясен і захист від пародонтозу. Запобігає розвитку карієсу, захворювання..
50.0грн 40.0грн
Продажа Ополіскувач ротової порожнини Mentadent Extra Protection 0,5л дешево и недорого
Код товара: U22233
Mentadent Максимальная защита обеспечивает эффективную защиту для вашего рта, в то же время нежный на десны. Его формула, без алкоголя, содержит: Цинк Активный ингредиент эффективны против бактерий и зубного налета Фтор, который помогает бороться с кариесом и реминерализации эмали. Цитрат калия, кон..
0.0грн
Продажа Ополіскувач для ротової порожнини дитячий Odol3dent від 5 років 250мл дешево и недорого
Код товара: ZG0028
Рідина для полоскання рота розроблений спеціально для дітей. Приємний фруктовий смак. Він не містить спирту.   Завдяки особливо чутливі склад залишається балансу мікрофлори порожнини рота. Підходить для дітей від 5 років (або з моменту дитина може свідомо прополоскати рот). ..
54.0грн
Продажа Ополіскувач для ротової порожнини Listerine Zero без алкоголю 0,5л дешево и недорого
Код товара: SS2359
Ополіскувач для рота Listerine Zero без вмісту спирту, призначений для забезпечення максимального захисту зубів, ясен і порожнини рота. Для забезпечення 24-х годинний захисту проти утворення зубного нальоту, рекомендується використовувати два рази на день. Ефективність засобу для ополіскування Lis..
0.0грн
Продажа Ополіскувач для ротової порожнини Dontodent Total Power  0,5л дешево и недорого
Код товара: U24539
Ополiскувач для ротовоi порожнини Dontodent Total Power 0,5л Безалкогольний ополіскувач для рота з 7-кратним захистом запобігає новоутворення нальоту на зубах, піклується про свіжий подих і ефективно долає причини запаху з рота. Сіль фтористоводородної кислоти додатково зміцнює зуби. При рег..
61.0грн
Продажа Ополіскувач для ротової порожнини Dentalux 0,5л дешево и недорого
Код товара: ZG0026
Засіб для полоскання рота Dentalux є просто незамінним засобом для підтримки порожнини рота в здоровому вигляді після їх чищених. Вираженим протизапальними і дезодоруючими властивістю володіє засіб для полоскання рота Dentalux ємністю 500мл. Воно є ефективний засіб для профілактики захворювань пробл..
0.0грн
Продажа Ополіскувач Colgate plax multi-protection 0,5л дешево и недорого
Код товара: SS1098
..
165.0грн
Продажа Ополіскувач Colgate plax ice 0,5л дешево и недорого
Код товара: SS1097
..
165.0грн
Продажа Ополіскувач Colgate plax deep clean 0,5л дешево и недорого
Код товара: SS1100
..
165.0грн
Продажа Mentadent P8 azioni 0,5л дешево и недорого
Код товара: SS1226
Є багато повітря диф фантастичні культ досягти під час чищення. Як тест безпеки глибше Mentadent Р полоскання рота: його антибактеріальну дію є еф фі ціент не тільки зуби, але і ясна, язик та області DIF фантастичний культ, щоб досягти. Його спеціальна формула також містить цинк, відомий conbattere ..
0.0грн
Продажа Mentadent expert protection whit now ополіскувач ротової порожнини 0,5л дешево и недорого
Код товара: U22235
Как зубной пасты Синий пены, его формула с активным синяя жидкость действует после одного использования, что делает его появляются сразу белее зубы. Сейчас более белый жидкость для полоскания рта, содержащие фтор обеспечения защиты ежедневно зубов и десен. Использование белого сейчас зубную пасту и ..
0.0грн