Догляд за порожниною рота

Продажа Зубна паста Mentadent комплексний захист 75мл дешево и недорого
Код товара: ZG0038
Mentadent P зубної пасти виходить за рамки загальних завдяки 8 кроків для завершення (захист від карієсу, зміцнює ясна, анти-наліт 18 годин, зміцнює емаль зубів, відбілювання зубів, свіже дихання, анти-татарськи, анти-бактеріальне) ..
105.0грн
Продажа Зубна паста Mentadent White Naturals відбілююча 75мл дешево и недорого
Код товара: ZG0054
Mentadent Білий Naturals поєднує в собі досвід Mentadent в відбілюючих зубних паст з натуральними екстрактами лимона і м'яти. Поступове дію відбілювання знову відкрити для себе природну білизну ваших зубів. ..
105.0грн
Продажа Зубна паста Mentadent Fresh con colluttorio 75мл дешево и недорого
Код товара: ZG0051
Mentadent C-Fresh є першим зубна паста з Основні технології та основної. Містить всередині блакитний гель з рідиною для полоскання рота, для антибактеріальної + додаткова свіжість. ..
122.0грн
Продажа Antica Erboristeria sbiancante 75мл дешево и недорого
Код товара: ZG0057
..
128.0грн
Продажа Зубна паста Mentadent з мікрогранулами 100мл дешево и недорого
Код товара: ZG0037
Його унікальна формула містить комбінацію м'яких білих гранул і гранул меншого зелений для ефективного видалення зубного нальоту навіть у міжзубних просторах. ..
125.0грн
Код товара: U27783
..
34.0грн 26.0грн
Продажа Ополіскувач для ротової порожнини Dontodent Sensetive 0,5л дешево и недорого
Код товара: U24538
Ополiскувач для ротовоi порожнини Dontodent Sensetive 0,5л Безалкогольна рідина для полоскання рота DONTODENT Sensitive Intensiv-Schutz перешкоджає утворенню бактеріального нальоту, і при щоденному використанні захищає від гінгівіту, таким чином можна запобігти хворобливі симптоми. Рідина для полос..
65.0грн
Продажа Sensodyne whitening repair  protect 75 ml дешево и недорого
Код товара: SN0278
Зубна паста Sensodyne Repair and Protect 75мл. Зубна паста Sensodyne Repair and Protect знижує чутливість зубів шляхом створення захисного бар'єру, блокує біль, що виникає від вживання в їжі гарячого, холодного, солодкого, кислого і інших подразників, оберігає від її повернення. Вона сприя..
104.0грн
Продажа Sensodyne whitening 75 ml дешево и недорого
Код товара: SN0279
Описание и характеристики SmithKline Consumer Healthcare, Великобританія. Зубна паста Sensodyne Дбайливий відбілювання 50мл. Для зубів з підвіщеною чутливістю. При ЩОДЕННИЙ вікорістанні зубна паста Сенсодин Whitening допоможе: Зменшити гіперчутлівість зубів, делікатно очистити зуби и відновіті їх пр..
104.0грн
Продажа Sensodyne total care 75 ml дешево и недорого
Код товара: SN0284
При регулярному використанні зубної пасти Sensodyne Total Care істотно зменшуються хворобливі відчуття при гіперчутливості зубів. Sensodyne Total Care знімає або запобігає запальні процеси , знищує бактерії і зміцнює ясна , освіжає подих , забезпечує щадну чистку зубів і ясен. Завдяки , що входить..
104.0грн
Продажа Sensodyne rapid 75 ml дешево и недорого
Код товара: SN0281
У вас є випадкові напади зубів? Ви помітили раптові, короткими чергами чутливості? Якщо це так, це може бути ознакою того, що ваші зуби мають вразливі зони оголеного дентину, основної причини чутливості. Це можна ремонтувати ці райони. Сенсодин Ремонт & Protect містить запатентовану технологію..
104.0грн
Продажа Sensodyne pronamel pronamel whitening 75 ml дешево и недорого
Код товара: SN0283
Зубна паста Sensodyne Pronamel Gentle Whitening 75мл. Зубна паста Sensodyne Pronamel спеціально розроблена для зміцнення і захисту зубної емалі і таким чином допомагає захистити Ваші зуби від кислотної ерозії зубів. Паста захищає від впливу кислот, зміцнює емаль зубів, захищає від карієсу, містить ..
100.0грн
Продажа Sensodyne multi care75 ml дешево и недорого
Код товара: SN0287
Сенсодин декількох Догляд + Відбілювання була спеціально розроблена з формулою низькоабразивні для видалення плям із зубів і відновлення зубів до їх природної білизни. Це є хорошим вибором для використання до, під час і після відбілювання зубів процедур, як це клінічно доведено, щоб забезпечити 24..
100.0грн
Продажа Sensodyne fresh mint75 ml дешево и недорого
Код товара: SN0286
Чутливість, спільною проблемою стикаються дорослих різного віку, знаходиться в декількох хвилинах різкий біль часто активується спека, холод, кислот, солодощів або щіткою. Це зазвичай викликається, коли ясен і викрити дентин, який має канали для нервів, які викликають біль. Сенсодин працює в двох ..
100.0грн
Продажа Sensodyne 75ml дешево и недорого
Код товара: ZG0180
..
317.0грн
Код товара: U24354
Ополiскувач для ротовоi порожнини Dontodent освiжаючий 0,5л Ополіскувач порожнини рота DONTODENT Zahnfleisch Intensiv-Pflege без спирту, з рослинними екстрактами ромашки і шавлії для щоденної гігієни порожнини рота. Зміцнення ясен і захист від пародонтозу. Запобігає розвитку карієсу, захворювання..
50.0грн 40.0грн