Піна для гоління

Код товара: U8073
Пiна для голiння Balea sensitive 300мл Піна для гоління чутлива, з алоє вера, для сприйнятливої чоловічої шкіри. Швидко пом'якшує волосся бороди, що приводить до безпечного і грунтовного гоління. Після гоління шкіра стане м'якою, еластичною і розслабленою. У склад включені спеціальні комп..
62.0грн 46.0грн
Код товара: SS2239
Пiна для голiння Balea fresh 300мл Рясна піна забезпечує легке ковзання леза і ретельне гоління, роблячи шкіру гладкою і здоровою. Після гоління шкіра стане м'якою, еластичною і розслабленою. До складу включені спеціальні компоненти, які захищають шкіру від роздратування. Надзвичайно м'як..
62.0грн 46.0грн
Продажа Піна для гоління ХХL elkos for men fresh 300мл дешево и недорого
Код товара: U22449
Піна Elkos for men Fresh призначена для чистого і комфортного гоління. До складу входять компоненти, такі як Вітаміл Е і алантоїн. Вітамін Е, як правило, пом'якшує, зволожує, покращує стан шкіри, запобігає передчасному старінню і захищає від впливу шкідливих факторів. Алантоїн, у свою чергу, в..
0.0грн
Продажа Піна для гоління Palmolive Men Classic 300мл дешево и недорого
Код товара: U22236
Пiна для голiння Palmolive Men Classic 300мл Освіжаюча піна для гоління Palmolive Classic підходить для нормальної шкіри і забезпечує максимально комфортне гоління і гладку шкіру. Освіжаюча, спеціально розроблена з урахуванням особливостей чоловічої шкіри. Рясна піна забезпечує легке ковзання леза ..
0.0грн
Продажа Піна для гоління Malizia з алоє вера 300мл дешево и недорого
Код товара: U22071
Пiна для голiння Malizia з ало вера 300мл Піна для гоління для чоловіків Malizia Uomo Vetyver володіє свіжим і привабливим деревним ароматом. Піна лягає на шкіру щільним рівним шаром, пом'якшуючи шкіру. До складу піни для гоління Malizia Vetyver входять пом'якшувальні компоненти, які надаю..
0.0грн
Продажа Піна для гоління Intenza sensetive для чутливої шкіри 300мл дешево и недорого
Код товара: U22069
Пiна для голiння Intenza sensetive для чутливоi шкiри 300мл Бархатиста піна з екстрактами авокадо і оливкової олії забезпечує комфортне гоління, запобігає появі роздратування, живить і зволожує шкіру. Створена на основі формули Vitacell (життя клітки) піна добре виводить токсини, покращує обмін реч..
89.0грн
Продажа Піна для гоління Figaro 400мл дешево и недорого
Код товара: SS2279
Піна для гоління Figaro. Нова формула вказує Фігаро Піна ідеальне гоління 3 в 1:  - Захист шкіри від роздратування в процесі гоління і запобігання від можливого почервоніння, дає миттєве відчуття полегшення;  - Ефективність гоління, з піною Figaro це буде неймовірне гладке гоління навіть ..
85.0грн
Продажа Піна для гоління Coop Schiuma Barba 300мл дешево и недорого
Код товара: U22239
..
0.0грн