Піна для гоління

Продажа Піна для гоління Figaro 400мл дешево и недорого
Код товара: SS2279
Піна для гоління Figaro. Нова формула вказує Фігаро Піна ідеальне гоління 3 в 1:  - Захист шкіри від роздратування в процесі гоління і запобігання від можливого почервоніння, дає миттєве відчуття полегшення;  - Ефективність гоління, з піною Figaro це буде неймовірне гладке гоління навіть ..
85.0грн
Продажа Піна для гоління Intenza sensetive для чутливої шкіри 300мл дешево и недорого
Код товара: U22069
Пiна для голiння Intenza sensetive для чутливоi шкiри 300мл Бархатиста піна з екстрактами авокадо і оливкової олії забезпечує комфортне гоління, запобігає появі роздратування, живить і зволожує шкіру. Створена на основі формули Vitacell (життя клітки) піна добре виводить токсини, покращує обмін реч..
89.0грн
Код товара: U8073
Пiна для голiння Balea sensitive 300мл Піна для гоління чутлива, з алоє вера, для сприйнятливої чоловічої шкіри. Швидко пом'якшує волосся бороди, що приводить до безпечного і грунтовного гоління. Після гоління шкіра стане м'якою, еластичною і розслабленою. У склад включені спеціальні комп..
62.0грн 50.0грн
Код товара: SS2239
Пiна для голiння Balea fresh 300мл Рясна піна забезпечує легке ковзання леза і ретельне гоління, роблячи шкіру гладкою і здоровою. Після гоління шкіра стане м'якою, еластичною і розслабленою. До складу включені спеціальні компоненти, які захищають шкіру від роздратування. Надзвичайно м'як..
62.0грн 50.0грн
Продажа Піна для гоління ХХL elkos for men fresh 300мл дешево и недорого
Код товара: U22449
Піна Elkos for men Fresh призначена для чистого і комфортного гоління. До складу входять компоненти, такі як Вітаміл Е і алантоїн. Вітамін Е, як правило, пом'якшує, зволожує, покращує стан шкіри, запобігає передчасному старінню і захищає від впливу шкідливих факторів. Алантоїн, у свою чергу, в..
0.0грн
Продажа Піна для гоління Palmolive Men Classic 300мл дешево и недорого
Код товара: U22236
Пiна для голiння Palmolive Men Classic 300мл Освіжаюча піна для гоління Palmolive Classic підходить для нормальної шкіри і забезпечує максимально комфортне гоління і гладку шкіру. Освіжаюча, спеціально розроблена з урахуванням особливостей чоловічої шкіри. Рясна піна забезпечує легке ковзання леза ..
0.0грн
Продажа Піна для гоління Malizia з алоє вера 300мл дешево и недорого
Код товара: U22071
Пiна для голiння Malizia з ало вера 300мл Піна для гоління для чоловіків Malizia Uomo Vetyver володіє свіжим і привабливим деревним ароматом. Піна лягає на шкіру щільним рівним шаром, пом'якшуючи шкіру. До складу піни для гоління Malizia Vetyver входять пом'якшувальні компоненти, які надаю..
0.0грн