Бритви та станки для бриття

Продажа Станок для бриття Balea men із змінною касетою дешево и недорого
Код товара: U24177
Станок для бриття Balea men iз змiнною касетою Безкомпромісний і точний результат. Інновація для гоління з 5-лезвиною системою. Оптимальне чисте гоління – безпечна і м'яка дія на шкіру. Точні леза – також ідеально підходять для бороди, бакенбард і області під носом. Ковзаючі смуги з..
251.0грн
Продажа Жіночі станки для бриття Balea 5шт дешево и недорого
Код товара: U24172
Жiночi станки для бриття Balea 5шт Бритва з подвійною точністю видаляє волосся ефективно і безпечно - навіть в області бікіні. Одноразова бритва легко голить і плавно ковзає по шкірі. З протиковзкою ручкою ви можете бути упевнені в своїй безпеці. Технологія 2-леза для ретельного зволоження ..
54.0грн
Продажа Cтанки чоловічі Balea men einweg rasierer 10 шт дешево и недорого
Код товара: U24074
Cтанки чоловiчi Balea men einweg rasierer 10 шт (Німеччина) Чоловічі одноразові станки для гоління Balea men Doppelklingen Einwegrasiere забезпечать Вам просте і безпечне гоління. Станки з двома лезами для комфортного та надійного гоління. Ковзаючі смужки з вітаміном Е та Алое Вера покращ..
98.0грн
Продажа Станок для бриття Gillette Fusion proglide power з касетою дешево и недорого
Код товара: U7145
Швидке, безперечно гладке гоління без зусиль - це реальність, якщо ви використовуєте інноваційний верстат Gillette Fusion ProGlide Power. Унікальна розробка експертів в технологіях гоління бездоганно видаляє всі волоски навіть в самих важкодоступних місцях. Ніжне і легкий дотик бритви викликає тільк..
0.0грн
Продажа Станок +2 насадки Gillette fusion proglide дешево и недорого
Код товара: SS0917
Головний секрет бездоганного гоління - верстат Gillette Fusion ProGlide. Завдяки втіленим у ньому інновацій, результат перевершує всі очікування: гладка доглянута шкіра без подразнень і економія часу. П'ять найтонших лез з унікальним алмазоподібні покриттям легко ковзають по шкірі, видаляючи навіть ..
0.0грн
Продажа Станки чоловічі Cien 12шт дешево и недорого
Код товара: U21417
Станки чоловiчi Cien 12шт Станки для гоління одноразові Cien 12 шт. (2 леза) Змащуюча смужка з алое вера покращує ковзання леза на шкірі, з точним подвійним лезом. ..
101.0грн
Продажа Станки для бриття Figaro 10шт дешево и недорого
Код товара: ZG0049
..
0.0грн
Продажа Станки для бриття Carrefoure 10 шт дешево и недорого
Код товара: ZG0050
..
0.0грн
Продажа Станки для бриття Balea men 8шт дешево и недорого
Код товара: U24943
..
116.0грн
Продажа Жiночi станки для бриття Cien Lady 2 6шт дешево и недорого
Код товара: U24117
Жiночi станки для бриття Cien Lady 2 6шт Одноразові жіночі станки для гоління з 2-ма лезами для дбайливого і безпечного гоління. Змащуюча смужка з алое вера покращує ковзання леза на шкірі. Одноразова бритва легко голить і плавно ковзає по шкірі. В упаковці 6 штук. ..
0.0грн
Продажа Gillette Fusion Proglide Styler  powered by Braun дешево и недорого
Код товара: SS1231
Проглайд Стайлер - створіть свій неповторний стиль!  Gillette Fusion ProGlide Styler (тріммер Gillette) - новий стайлер 3-в-1, що поєднує технологію тримминга від Braun з інноваційною системою ультратонких лез Gillette. Бритвена система дозволяє створити будь-який образ: від ідеально гладкої ш..
0.0грн
Продажа Cтанки чоловічі Balea men einweg rasierer 12 шт дешево и недорого
Код товара: U25715
..
0.0грн