Все для бриття

Продажа Чоловiчий крем для бриття Balea Sensetive 100мл дешево и недорого
Код товара: U24176
Чоловiчий крем для бриття Balea Sensetive 100мл Крем для гоління для чутливої шкіри. Крем для гоління для чутливої шкіри з вітаміном E, є спеціальним кремом для обережного і ґрунтовного гоління. Містить рідкісні спеціальні компоненти, які зволожують і пом'якшують шкіру, тим самим, запобігаючи р..
35.0грн
Продажа Лосьон пiсля бриття Balea men sensitive для чутливоi шкiри 100мл дешево и недорого
Код товара: U24385
Лосьон пiсля бриття Balea men sensitive для чутливоi шкiри 100мл Розроблений з врахуванням особливостей чоловічої шкіри. Заспокійлива рідина для чутливої шкіри. Містить: екстракт ромашки, екстракт водоростей і провітамін В5. Знижує роздратування шкіри і відчуття напруги. Шкіра стає м'якою, елас..
0.0грн
Продажа Крем для голiння Figaro 150мл дешево и недорого
Код товара: SS2291
Крем для гоління з екстрактом мигдалю Figaro. Крем має щільну і одночасно ніжну текстуру, підходить для гоління для всіх типів шкіри. Крем пом'якшує, зволожує, робить шкіру гладкою, забезпечує комфортне ковзання під час гоління. Крем має приємний ненав'язливий запах мигдалю. Застосовувати за..
0.0грн
Продажа Бальзам пiсля бриття Balea men sensitive для чутливоi шкiри 100мл дешево и недорого
Код товара: U24383
Бальзам пiсля бриття Balea men sensitive для чутливоi шкiри 100мл Інтенсивне зволоження і ніжна турбота. Бальзам після гоління для чутливої шкіри містить екстракт авокадо і провітамін В5. Запобігає роздратуванню шкіри яке викликане голінням, так і постійне. Збільшує здатність шкіри утримувати волог..
50.0грн
Продажа Бальзам пiсля бриття Balea men energy Q10  100мл дешево и недорого
Код товара: U24384
Бальзам пiсля бриття Balea men energy Q10 100мл Бальзам з Q10 і зеленою кавою. Нова енергія для втомленої шкіри. Пом'якшує подразнення на шкірі і надає свіжий, живий вигляд. Зволоження і пожвавлення. Швидко діє - не робить шкіру обличчя жирною. ..
0.0грн