Порошок в капсулах

Продажа Капсули для прання Denk Mit для кольорових тканин 18шт дешево и недорого
Код товара: U25714
Капсули для прання Denk Mit для кольорових тканин 18штКапсули для прання для кольорової білизни, 18 прань. Миючий засіб Denkmit попередньо дозований в окремі капсули з водорозчинної плівки, що робить їх використання дуже зручним. Концентрований склад забезпечує ідеальну чистоту і догляд за білизно..
172.0грн
Продажа Таблетки для прання Denk mit 36 таблеток 1.170кг дешево и недорого
Код товара: U25051
Таблетки для прання Denk mit 36 таблеток 1.170кгПральний порошок в таблетках для білих і сильно забруднених речей. Спеціальні компонент навіть при низьких температурах видаляє плями з сильно забруднених речей, а також доглядає за ними. При середній забрудненості використовується 2 таблетки.36 та..
165.0грн
Продажа Подушечки для прання Persil Expert Duo-Caps 32шт дешево и недорого
Код товара: U22829
Persil Duo-Caps Expert, 32 шт - бездоганна засіб для прання одягу з білих тканин, дозоване в капсулах. Концентрована формула гелю Persil Duo-Caps Expert розділена на дві камери. Перше відділення містить засіб з великою кількістю поверхнево-активних речовин і ензимів, а також з формулою посиленн..
0.0грн
Продажа Подушечки для прання Dash ecodose Salva colore 21шт дешево и недорого
Код товара: U22750
Супер концентрований гель порошок Dash в саме растворяющейся капсулі. Підходить для прання кольорової білизни. Відпирає вже при 20 ° С. Білизна після кожного прання придбає приємний запах. Містить компоненти, що оберігають пральну машину від утворення осаду на нагрівальних елементах. Прекрасно в..
0.0грн
Продажа Подушечки для прання Dash ecodose 21шт дешево и недорого
Код товара: U22751
Суперконцентрованою гель в саморастворяющей капсулі Dash підходить для прання білої та кольорової білизни. Прекрасно відпирає будь-які забруднення. Гель в капсулах - це гель, для прання одягнений в розчинну оболонку (розрізати капсули не треба). Впадає в барабан пральної машини до білизни: 1 прання ..
0.0грн
Продажа Подушечки для прання Baleno 12шт дешево и недорого
Код товара: SS2406
..
0.0грн
Продажа Подушечки для прання Ariel color 3в1 32шт дешево и недорого
Код товара: SS2411
Капсули для прання Ariel 3 in 1 Color. Капсули для пральної машини Ariel 3 in 1 Pods Color & Style для кольорової білизни. Капсули пральний гель ARIEL 3in1 PODS Color для кольорового белья.Капсули саморастворяющіеся у воді, потрійної дії.Просто ставите капсули в підставу барабана пральної маши..
0.0грн
Продажа Подушечки для прання Ariel 3in1 32шт дешево и недорого
Код товара: U22579
Гель в капсулах Ariel Pods 3в1 - підходить для використання в пральних машинах будь-якого типу.Ariel Pods 3в1 - очищає, виводить плями, надає яскравість. Перший засіб для прання з трьома роздільними компонентами, які працюють разом. Вони очищають, виводять плями і надають тканинам яскравість. Комп..
0.0грн