Кондиціонери ополіскувачі

Код товара: U24079
Кондицiонер для прання Denk Mit himmlische frische 1.5л на 50 пранiв Ополіскувач для білизни "небесна свіжість" Denkmit Weichspuler Himmlische Frische. Засіб підходить для бавовни, вовни, віскози, меланжевої тканини і синтетичних волокон, з допомогою активних речовин на рослинній осн..
71.0грн 52.0грн
Продажа Засіб для підкрохмалення одягу Denk Mit 0,5л дешево и недорого
Код товара: U24961
Засiб для пiдкрохмалення одягу Denk Mit 0,5л Крохмаль для білизни призначений для крохмалення тканин під час прасування. Покращує ковзання праски по тканині і значно полегшує процес прасування навіть пересушених речей. Надовго надає свіжість і гладку форму білизні і одягу, роблячи їх більш стійкими..
60.0грн
Продажа Ополіскувач для прання Wirek Sensual concentrate 2л=8л 2л дешево и недорого
Код товара: U22412
Концентрований кондиціонер-ополіскувач Wirek Sensual для білизни засіб високої якості, яка дозволяє зробити ваше білизна м'яким, сяючим і ароматним. Кондиціонер Польського виробництва, а значить висококласний. Властивості Wirek Sensual (морська свіжість) Сприяє спрощенню процесу прасування; Б..
0.0грн
Продажа Ополіскувач для прання Wirek Kashmir concentrate 2л=8л 2л дешево и недорого
Код товара: U22413
Wirek Kashmir 2 л Концентрований ополіскувач Wirek Kashmir (ніжний квітковий аромат) ополіскувач-концентрат для білизни, надає білизні свіжість, м'якість і приємний аромат ..
0.0грн
Продажа Ополіскувач для прання COCCOLINO Esplosione di Lavanda 30 прань 0,7л дешево и недорого
Код товара: SS0680
Висококонцентрований кондиціонер для білизни з новою композицією аромату квітки Лаванди. Надає білизні свіжість і м'якість, довше зберігає тканину нової, полегшує прасування, володіє антистатичним ефектом і ароматом свіжості. Концентрат призначений для 30 прань. ..
0.0грн
Продажа Ополіскувач для прання COCCOLINO delicato e soffice 30 прань 750мл дешево и недорого
Код товара: SS0681
Coccolino Delicato e Soffice - кондиціонер для білизни з концентрованою формулою і ніжним, делікатним ароматом. Кондиціонери Coccolino володіють пом'якшувальною волокна тканини дією, запобігає їх пошкодження, забезпечує повітропроникність тканини. Після використання кондиціонера, білизна легше ..
0.0грн
Продажа Ополіскувач Chante Clair Fiori dLris 1560 мл дешево и недорого
Код товара: U22217
..
0.0грн
Продажа Кондиціонер для прання Сoccolino Orange rush 2л на 57 пранів дешево и недорого
Код товара: SS2467
Концентрований кондиціонер для білизни Coccolino Помаранчевий з ніжним, приємним ароматом надає білизні свіжість і м'якість, довше зберігає тканину нової, полегшує прасування, володіє антистатичним ефектом. Кондиціонер ополіскувач Coccolino в асортименті. Концентрований кондиціонер для білизни ..
0.0грн
Продажа Кондиціонер для прання Сoccolino Happy yellow 2л на 57 пранів дешево и недорого
Код товара: SS2465
Кондиціонер ополіскувач Coccolino. Концентрований кондиціонер для білизни Спеціальна формула для більш стійкого аромату. На 100% більш тривала свіжість. Підходить для дитячої чутливої ​​шкіри. Підходить для використання в пральних машинах-автоматах, а також для полоскання білизни після ручного пранн..
0.0грн