Кондиціонери ополіскувачі

Продажа Засіб для підкрохмалення одягу Denk Mit 0,5л дешево и недорого
Код товара: U24961
Засiб для пiдкрохмалення одягу Denk Mit 0,5лКрохмаль для білизни призначений для крохмалення тканин під час прасування. Покращує ковзання праски по тканині і значно полегшує процес прасування навіть пересушених речей. Надовго надає свіжість і гладку форму білизні і одягу, роблячи їх більш стійкими..
60.0грн
Продажа Ополіскувач для прання Wirek Sensual concentrate 2л=8л 2л дешево и недорого
Код товара: U22412
Концентрований кондиціонер-ополіскувач Wirek Sensual для білизни засіб високої якості, яка дозволяє зробити ваше білизна м'яким, сяючим і ароматним. Кондиціонер Польського виробництва, а значить висококласний.Властивості Wirek Sensual (морська свіжість)Сприяє спрощенню процесу прасування;Б..
0.0грн
Продажа Ополіскувач для прання Wirek Kashmir concentrate 2л=8л 2л дешево и недорого
Код товара: U22413
Wirek Kashmir 2 л Концентрований ополіскувач Wirek Kashmir (ніжний квітковий аромат) ополіскувач-концентрат для білизни, надає білизні свіжість, м'якість і приємний аромат ..
0.0грн
Продажа Ополіскувач для прання COCCOLINO Esplosione di Lavanda 30 прань 0,7л дешево и недорого
Код товара: SS0680
Висококонцентрований кондиціонер для білизни з новою композицією аромату квітки Лаванди. Надає білизні свіжість і м'якість, довше зберігає тканину нової, полегшує прасування, володіє антистатичним ефектом і ароматом свіжості. Концентрат призначений для 30 прань. ..
0.0грн
Продажа Ополіскувач для прання COCCOLINO delicato e soffice 30 прань 750мл дешево и недорого
Код товара: SS0681
Coccolino Delicato e Soffice - кондиціонер для білизни з концентрованою формулою і ніжним, делікатним ароматом.Кондиціонери Coccolino володіють пом'якшувальною волокна тканини дією, запобігає їх пошкодження, забезпечує повітропроникність тканини. Після використання кондиціонера, білизна легше ..
0.0грн
Продажа Ополіскувач Chante Clair Fiori dLris 1560 мл дешево и недорого
Код товара: U22217
..
0.0грн
Продажа Кондиціонер для прання Сoccolino Orange rush 2л на 57 пранів дешево и недорого
Код товара: SS2467
Концентрований кондиціонер для білизни Coccolino Помаранчевий з ніжним, приємним ароматом надає білизні свіжість і м'якість, довше зберігає тканину нової, полегшує прасування, володіє антистатичним ефектом.Кондиціонер ополіскувач Coccolino в асортименті. Концентрований кондиціонер для білизни ..
0.0грн
Продажа Кондиціонер для прання Сoccolino Happy yellow 2л на 57 пранів дешево и недорого
Код товара: SS2465
Кондиціонер ополіскувач Coccolino. Концентрований кондиціонер для білизни Спеціальна формула для більш стійкого аромату. На 100% більш тривала свіжість. Підходить для дитячої чутливої ​​шкіри. Підходить для використання в пральних машинах-автоматах, а також для полоскання білизни після ручного пранн..
0.0грн