Засоби для прання

Продажа Порошок dixan classico 28 прань 1,85кг дешево и недорого
Код товара: PH0057
Рідкий гелевий пральний порошок автомат Dixan Classico 28 прань - концентрований гель для прання, з кондиціонером. Не викликає алергії та подразнення шкіри. Підходить для всіх видів світлої тканини. Гелевий пральний порошок у воді розчиняється набагато швидше ніж звичайний гранульований порошок. Під..
206.0грн
Продажа Порошок Denk Mit сolorwaschmittel для кольорової білизни 20 прань 1.350кг дешево и недорого
Код товара: U24084
Порошок Denk Mit сolorwaschmittel для кольоровоi бiлизни 1.350кгПорошок Denkmit Colorwaschmittel допоможе впоратися з плямами, що важко виводяться, на кольорових речах і зберегти кольори улюбленого одягу. Неповторна чистота і неповторний колір речей. Denkmit Colorwaschmittel містить біодобавки - е..
149.0грн
Продажа Порошок Denk Mit vollwaschmittel для білої білизни 20 прань 1.350кг дешево и недорого
Код товара: U24083
Порошок Denk Mit vollwaschmittel для бiлої бiлизни 1.350кгDenkmit Vollwaschmittel ідеально підходить для прання білої білизни, ефективно видаляє найстійкіші забруднення одягу, додає білизні бездоганну білизну і свіжий аромат. Сильнодіючий миючий засіб з високо концентрованою формулою, що дозв..
148.0грн
Продажа Denk Mit мило для видалення плям 100мл дешево и недорого
Код товара: U24067
Denk Mit мило для видалення плям 100млЖовчне мило для прання. Не викликає контактної алергії і роздратувань шкіри. Випробуваний засіб для цілеспрямованого виведення плям від фруктів, крові, жиру, чорнила і т.д на нелиняючих тканинах. Натуральні ензими і протеази бичачої жовчі розщеплюють жир і біл..
38.0грн
Продажа Denk Mit  гель для прання для чорної білизни 40 прань 1л дешево и недорого
Код товара: U24033
Гель для прання для чорної бiлизни DenkMit Black Sensation 1лЗасіб для прання DenkMit Black Sensation для чорної білизни. Концентрат. Відмінно відпирає білизну навіть при 30 °C. Захищає волокна тканини від ушкоджень під час прання. Завдяки спеціальній комбінації активних інгредієнтів захи..
118.0грн
Продажа Порошок Denk Mit feinwaschmittel для делікатного прання 35 прань 1.750кг дешево и недорого
Код товара: U24087
Порошок Denk Mit feinwaschmittel для делiкатного прання 1.750кгDenkmit м'який миючий засіб з активним захистом чистить починаючи при температурі прання 20 °С проникає глибоко, навіть в делікатні тканини. Завдяки мульти-ферментній формулі пральний порошок забезпечує яскраві кольори і свіжіс..
142.0грн
Продажа Гель для кольорового прання Denk Mit лотос і алоє1.5л на 20 пранів дешево и недорого
Код товара: U25052
Гель для кольорового прання Denk Mit з ароматом лотоса 1.5л на 20 пранiвРідкий пральний гель для кольорової білизни з ароматом лотоса.Розроблено спеціально для ефективного прання кольорових речей при будь-яких температурах. Починає діяти з перших хвилин використання, тому може застосовуватися д..
152.0грн
Продажа Denk Mit White sensation гель для прання білої білизни 40 прань 1л дешево и недорого
Код товара: U24041
Гель для прання бiлої бiлизни DenkMit White Sensation 1лРідкий порошок для прання білої білизни. Концентрат. Відмінно відпирає білизну навіть при 30С. Ніжна формула догляду, зберігає при кожному пранні білизну вашого одягу, так що ваш одяг виглядає новим набагато довше. Також підходить для шо..
125.0грн
Продажа Рідкий порошок Formil Aktiv superkonzentrat для білих тканин 1л 28прань дешево и недорого
Код товара: U24274
Рiдкий порошок Formil Aktiv superkonzentrat для бiлих тканин 1лГель для прання Formil "Aktiv superkonzentrat" спеціально розроблений для прання світлих речей. Він відмінно відпирає будь-яку білизну, справляється навіть з найбільш стійкими і старими забрудненнями. Розрахований на 28 прань..
205.0грн
Продажа Порошок пральний Formil color 27прань 2 дешево и недорого
Код товара: PH0041
Гель для прання Formil Color спеціально розроблений для прання кольорових речей. Він відмінно відпирає будь білизна, справиться навіть з найбільш стійкими і старими забрудненнями. Високоякісний стабілізатор збереже фарби і насиченість кольорів, охоронить ваша білизна від линьки. Цей гель - хороший а..
154.0грн
Продажа Порошок пральний color style Ariel actilift 70 прань (голандія) дешево и недорого
Код товара: PH0066
Гель для прання Ariel Actilift Color & Style (Professional) - чудовий засіб для прання кольорової білизни. Нова формула гелю дозволяє видаляти плями плями і сильні забруднення вже при 20С, зберігаючи первинну структуру волокон і м'яко впливаючи на тканини. Кольорова білизна після прання збер..
316.0грн
Продажа Порошок пральний Ariel actilift 70 прань (голандія) дешево и недорого
Код товара: PH0067
Універсальний гель для прання Ariel Actilift (для білого білизни). Об'єм: 4,9 л. Кількість прань: 70 шт.Універсальний гель Ariel Actilift для білої білизни підходить як для машинного, так і ручного прання. Нова формула гелю дозволяє видаляти плями плями і сильні забруднення навіть у холодній в..
316.0грн
Продажа Засіб для підкрохмалення одягу Denk Mit 0,5л дешево и недорого
Код товара: U24961
Засiб для пiдкрохмалення одягу Denk Mit 0,5лКрохмаль для білизни призначений для крохмалення тканин під час прасування. Покращує ковзання праски по тканині і значно полегшує процес прасування навіть пересушених речей. Надовго надає свіжість і гладку форму білизні і одягу, роблячи їх більш стійкими..
60.0грн
Продажа Засіб для виведення плям Denk Mit для кольорових тканин 1л дешево и недорого
Код товара: U24154
Засiб для виведення плям Denk Mit для кольорових тканин 1лЕфективний рідкий засіб для виведення плям для кольорової білизни без хлору. Ідеальний для вовни і делікатних тканин. Швидко видаляє плями залишені: фруктами, овочами, вином або кави.Спосіб застосування:У пральній машині: для видалення ..
72.0грн
Продажа Засіб для виведення плям  Denk Mit oxi power спрей 750мл дешево и недорого
Код товара: U25056
Засiб для виведення плям  Denk Mit oxi power спрей 750млПлямовивідник для всіх текстильних (вовняних і шовкових) речей, а також для автомобільних чохлів, м'якої оббивки меблів і килимів. Силою високо ефективного Activ кисню і формули анти жир Denkmit Oxi Power видаляє важко виведені плями..
115.0грн
Продажа Гель для прання кольорових тканих Denk Mit 1,5л на 20 прань дешево и недорого
Код товара: U24331
Гель для прання кольорових тканих Denk Mit 1,5л на 20 праньРідкий порошок для кольорової білизни. Розроблено спеціально для ефективного прання кольорових речей при будь-яких температурах. Починає діяти з перших хвилин використання, тому може застосовуватися для прання в швидкому режимі. Не містить..
152.0грн
Код товара: U24039
Спрей для попередньої обробки плям Denkmit Vorwaschspray 750млВисокоефективний засіб для попереднього виведення плям створено для видалення стійких забруднень і плям без додаткового запирання і замочування. Обприсніть пляму і періть, як звичайно. Швидко справляється з плямами жирового і мас..
89.0грн 80.0грн
Код товара: U24091
Плямовивідник з содою Denkmit Fleckensalz 500гDenkmit Fleckensalz плямовивідник з содою. Кисневий засіб для виведення плям з натуральної чиститьячої соди. До складу входять активний кисень, сода, ферменти. Підходить для всіх видів тканини, крім вовни та шовку. Видаляє найстійкіші плями, зал..
60.0грн 52.0грн
Продажа РІДКИЙ пральний порошок SCALA для чорних І делікатних речей 0,7л (КОНЦЕНТРАТ ) дешево и недорого
Код товара: U22544
Гель для прання Scala для чорних і темних делікатних речей 0,7лКонцентрований рідкий засіб для прання чорних і темних делікатних речей (вовни і шовку).Формула «5в1» дозволяє постійно прати делікатні речі, зокрема чорного і темного кольору.Дбайливий до натуральних волокон, так..
125.0грн
Продажа Рідкий засіб для прання шовку та шерсті Sodasan органічний 1л дешево и недорого
Код товара: U22859
Засоби для прання делікатних тканин ЕКОНОМІЯ 16%! Рідкий засіб для прання делікатних тканин разработанно для ручного і машинного прання речей з делікатних тканин (шерсть, шовк, ангора, шерсть альпака, пір'я та ін.). Попереджає швидке утворення «катишек» (волоконних ущільнень) на пове..
154.0грн
Продажа Порошок пральний Bio presto 4agenti scioglimacchia 23 прань 1,518л дешево и недорого
Код товара: U22224
Універсальний гель для прання Bio presto 4 agenti scioglimacchia 1,518лУніверсальний гель для прання Bio Presto. Гель для прання Bio Presto дуже ефективний при низьких температурах і підходить для білої і кольорової білизни.Містить натуральні речовини за рахунок яких видаляє плями і забруднення,..
230.0грн
Код товара: U24085
Порошок Denk Mit vollwaschmittel для бiлоi бiлизни 2.700кгDenkmit Vollwaschmittel - сильнодіючий концентрований миючий засіб для білих і сильно забруднених речей, що дозволяє його економно використовувати. Глибоко проникаючи у волокна тканини він максимально відпирає бруд і застарілі плями...
315.0грн 290.0грн
Продажа Капсули для прання Denk Mit для кольорових тканин 18шт дешево и недорого
Код товара: U25714
Капсули для прання Denk Mit для кольорових тканин 18штКапсули для прання для кольорової білизни, 18 прань. Миючий засіб Denkmit попередньо дозований в окремі капсули з водорозчинної плівки, що робить їх використання дуже зручним. Концентрований склад забезпечує ідеальну чистоту і догляд за білизно..
172.0грн
Код товара: U24325
Засiб для видалення плям Denk Mit Oxi Power iнтинсивний 0,750кгУніверсальний засіб для виведення плям, відповідний для всіх видів тканинних поверхонь. Ідеально виводить плями з сильно забруднених матеріалів, таких як одяг немовляти і дитячий одяг, рушники для посуду, робочий одяг, столові скатер..
165.0грн 144.0грн
Код товара: U24324
Засiб для видалення плям Denk Mit Oxi Power для бiлих тканин 750кгПорошковий засіб для виведення плям для білих речей. Високоефективна формула з активним киснем видаляє стійкі плями, такі як плями від кави, червоного вина, трави або макіяжа.Спосіб застосування:Машинне прання: Додайте 30м..
165.0грн 145.0грн
Продажа Дитячий порошок Denk mit vollwaschmittel ultra sensitive 18 пранів 1.215кг дешево и недорого
Код товара: U24390
Дитячий порошок Denk mit vollwaschmittel ultra sensitive 1.215кгПральний порошок розроблений спеціально для прання дитячих речей, для людей з чутливою шкірою або алергією на побутову хімію. Порошок ретельно відпирає рясні плями вже при температурі 30 °C. Система захисту кольору, запобігає ..
174.0грн
Код товара: U25706
Дитячий ополiскувач для тканин Denk Mit ultra sensative 1лКондиціонер-ополіскувач для дитячої білизни і чутливої шкіри. Високоякісний, спеціально підібраний комплекс чудово доглядає і піклується про тканини, знімає статичну електрику, полегшує прасування, видаляє залишки прального порошку, робит..
102.0грн 85.0грн
Код товара: U24082
Гель для прання бавовняних тканин Denk Mit wollwaschlotion 1.5лГель для прання Denk Mit "Wollwaschlotion" м'яко очищає вироби з натуральних волокон, таких як шерсть, шовк, кашемір і ангора, пухові вироби. М'яка формула догляду з ланоліном відновлює природний захисний шар і розг..
118.0грн 92.0грн
Продажа Таблетки для прання Denk mit 36 таблеток 1.170кг дешево и недорого
Код товара: U25051
Таблетки для прання Denk mit 36 таблеток 1.170кгПральний порошок в таблетках для білих і сильно забруднених речей. Спеціальні компонент навіть при низьких температурах видаляє плями з сильно забруднених речей, а також доглядає за ними. При середній забрудненості використовується 2 таблетки.36 та..
165.0грн