Засоби для прання

Код товара: U22544
Гель для прання Scala для чорних і темних делікатних речей 0,7л Концентрований рідкий засіб для прання чорних і темних делікатних речей (вовни і шовку). Формула «5в1» дозволяє постійно прати делікатні речі, зокрема чорного і темного кольору. Дбайливий до натуральних волокон, так..
120.0грн 64.0грн
Продажа Рідкий порошок Formil Aktiv superkonzentrat для білих тканин 1л 28прань дешево и недорого
Код товара: U24274
Рiдкий порошок Formil Aktiv superkonzentrat для бiлих тканин 1л Гель для прання Formil "Aktiv superkonzentrat" спеціально розроблений для прання світлих речей. Він відмінно відпирає будь-яку білизну, справляється навіть з найбільш стійкими і старими забрудненнями. Розрахований на 28 прань..
197.0грн
Продажа Порошок general fresco brillante 25 прань 1,85кг дешево и недорого
Код товара: PH0059
Італійський універсальний рідкий порошок General Fresco & Brillante, 25 прань. Не містить хлору і фосфатів. Унікальна формула захищає структуру тканини і зберігає оригінальний колір ваших речей. Використовується для ручного і автоматичного прання при температурних режимах від 30 ° С до ..
187.0грн
Продажа Рідкий засіб для прання шовку та шерсті Sodasan органічний 1л дешево и недорого
Код товара: U22859
Засоби для прання делікатних тканин ЕКОНОМІЯ 16%! Рідкий засіб для прання делікатних тканин разработанно для ручного і машинного прання речей з делікатних тканин (шерсть, шовк, ангора, шерсть альпака, пір'я та ін.). Попереджає швидке утворення «катишек» (волоконних ущільнень) на пове..
148.0грн
Продажа Denk Mit fleckensals сіль для виведення плям 0.500гр дешево и недорого
Код товара: U24091
Плямовивідник з содою Denkmit Fleckensalz 500г Denkmit Fleckensalz плямовивідник з содою. Кисневий засіб для виведення плям з натуральної чиститьячої соди. До складу входять активний кисень, сода, ферменти. Підходить для всіх видів тканини, крім вовни та шовку. Видаляє найстійкіші плями, залиш..
58.0грн
Продажа Засіб для підкрохмалення одягу Denk Mit 0,5л дешево и недорого
Код товара: U24961
Засiб для пiдкрохмалення одягу Denk Mit 0,5л Крохмаль для білизни призначений для крохмалення тканин під час прасування. Покращує ковзання праски по тканині і значно полегшує процес прасування навіть пересушених речей. Надовго надає свіжість і гладку форму білизні і одягу, роблячи їх більш стійкими..
58.0грн
5/5
Продажа Пральний порошок Dash Actilift на 105 прань 6,825кг дешево и недорого
Код товара: U28899
Пральний порошок Dash Actilift 105 прань. Dash Actilift це- концентрований безфосфатний, універсальний порошок для прання.   Dash Actilift - це один з найбільш якісних пральних порошків які виробляють в Італії. Dash Actilift є чудовим пральним порошком з високою миючою здатністю від ..
730.0грн
Продажа Рідкий порошок Formil biological 66 прань 5л дешево и недорого
Код товара: U23283
Рiдкий порошок Formil biological 66 прань 5л Гель для прання Formil biological для білої білизни має в своєму складі активний кисень і залишає на всіх речах неперевершений аромат свіжості. Після прання Ви побачите чудовий результат, який неймовірно здивує працьовитих господинь. Гель ..
457.0грн
Продажа Порошок пральний Formil color 27прань 2 дешево и недорого
Код товара: PH0041
Гель для прання Formil Color спеціально розроблений для прання кольорових речей. Він відмінно відпирає будь білизна, справиться навіть з найбільш стійкими і старими забрудненнями. Високоякісний стабілізатор збереже фарби і насиченість кольорів, охоронить ваша білизна від линьки. Цей гель - хороший а..
148.0грн
Продажа Порошок пральний color style Ariel actilift 70 прань (голандія) дешево и недорого
Код товара: PH0066
Гель для прання Ariel Actilift Color & Style (Professional) - чудовий засіб для прання кольорової білизни. Нова формула гелю дозволяє видаляти плями плями і сильні забруднення вже при 20С, зберігаючи первинну структуру волокон і м'яко впливаючи на тканини. Кольорова білизна після прання збер..
304.0грн
Продажа Порошок пральний Ariel actilift 70 прань (голандія) дешево и недорого
Код товара: PH0067
Універсальний гель для прання Ariel Actilift (для білого білизни). Об'єм: 4,9 л. Кількість прань: 70 шт. Універсальний гель Ariel Actilift для білої білизни підходить як для машинного, так і ручного прання. Нова формула гелю дозволяє видаляти плями плями і сильні забруднення навіть у холодній в..
304.0грн
Продажа Рідкий порошок Formil Aktiv універсальний 1,5л 20прань дешево и недорого
Код товара: U24275
Рiдкий порошок Formil Aktiv унiверсальний 20прань 1,5л  Концентрований гель для прання білих і світлих речей. Завдяки концентрації високоякісних компонентів дозволяє значно поліпшити якість прання при мінімальному використанні, а саме: пів ковпачка на одне прання. Після використання..
159.0грн
Продажа Рідкий засіб для прання Sodasan color органічний 20прань 1,5л дешево и недорого
Код товара: U22873
Розроблено спеціально для ефективного прання кольорових і чорних речей при будь-яких температурах. Починає діяти з перших хвилин використання, тому може застосовуватися для прання в швидкому режимі. Підходить для ручного прання. Не містить відбілювачів, зберігає волокна і первозданний колір речей! З..
193.0грн
2 і більше 145.0грн
4 і більше 140.0грн
Продажа Порошок пральний Bio presto agrumeto di sicilia 23 прання 1,518мл дешево и недорого
Код товара: U22159
Універсальний рідкий гель для прання BIO Presto. Розчиняється навіть при низьких температурах і не залишає розводів на білизні. Основні переваги універсального безфосфатного гелю BIO Presto: Концентрований високоефективний; Не викликає алергію; Не подразнює шкіру; Безпечний для прання білизни дітям ..
221.0грн
Продажа Порошок пральний Bio presto 4agenti scioglimacchia 23 прань 1,518л дешево и недорого
Код товара: U22224
Універсальний гель для прання Bio presto 4 agenti scioglimacchia 1,518л Універсальний гель для прання Bio Presto. Гель для прання Bio Presto дуже ефективний при низьких температурах і підходить для білої і кольорової білизни. Містить натуральні речовини за рахунок яких видаляє плями і забруднення,..
221.0грн
Продажа Порошок для прання Formil Activ для білих тканин 4,225кг на 65 прань дешево и недорого
Код товара: U25713
Порошок для прання Formil Activ для бiлих тканин 4,225кг Прекрасно відпирає навіть бруд та плями які сильно вїлись. При цьому дбайливо ставиться до тканини, зберігаючи кольори. Можна ефективно використовувати при низьких температурах: від 20 градусів. Володіє приємним свіжим ароматом. Пральни..
358.0грн
Продажа Порошок Dixan forza naturale рідкий 25 прань дешево и недорого
Код товара: SS1218
Порошок Dixan forza naturale рiдкий 25 прань Концентрований гель для прання Dixan може використовуватися в машинах будь-якого типа і при ручному пранні. Завдяки своїй гелевидній формі рідкий пральний порошок Dixan відпирає найскладніші забруднення вже при 15˚С. Dixan містить речовини, що захищають ..
0.0грн
Продажа Капсули для прання Denk Mit для кольорових тканин 18шт дешево и недорого
Код товара: U25714
Капсули для прання Denk Mit для кольорових тканин 18шт Капсули для прання для кольорової білизни, 18 прань. Миючий засіб Denkmit попередньо дозований в окремі капсули з водорозчинної плівки, що робить їх використання дуже зручним. Концентрований склад забезпечує ідеальну чистоту і догляд за білизно..
165.0грн
Продажа Засіб для виведення плям Sodasan органічний 300мл дешево и недорого
Код товара: U22855
Органічний плямовивідник спеціально розроблено для видалення плям і стійких забруднень, підходить для всіх видів тканин. Може використовуватися як добавка в пральну машину або безпосередньо на плями. Ідеальне поєднується з пральним порошком для сильних забруднень SODASAN Heavy Duty. Безпечний плямов..
65.0грн
Продажа Засіб для виведення плям Denk Mit зі щіточкою 250г дешево и недорого
Код товара: U24347
Засiб для виведення плям Denk Mit зi щiточкою 250г Мило жовчне рідке для видалення плям з щіткою. Органічне мило містить рослинні компоненти і натуральні ензими яловичої жовчі. Таке поєднання компонентів дозволяє дбайливо і ефективно видаляти плями від крові, жиру, кави, чаю, фруктів і т. д. Л..
104.0грн
Продажа Гель для прання бавовняних тканин Denk Mit wollwaschlotion 1.5л на 30 пранів дешево и недорого
Код товара: U24082
Гель для прання бавовняних тканин Denk Mit wollwaschlotion 1.5л Гель для прання Denk Mit "Wollwaschlotion" м'яко очищає вироби з натуральних волокон, таких як шерсть, шовк, кашемір і ангора, пухові вироби. М'яка формула догляду з ланоліном відновлює природний захисний шар і розгла..
113.0грн
Продажа Таблетки для прання Denk mit 36 таблеток 1.170кг дешево и недорого
Код товара: U25051
Таблетки для прання Denk mit 36 таблеток 1.170кг Пральний порошок в таблетках для білих і сильно забруднених речей. Спеціальні компонент навіть при низьких температурах видаляє плями з сильно забруднених речей, а також доглядає за ними. При середній забрудненості використовується 2 таблетки. 36 та..
159.0грн