Засоби для миття вікон

Продажа Засіб для миття вікон W5 1л дешево и недорого
Код товара: U24120
Засiб для миття вiкон W5 Glas-reiniger 1лЗасіб для миття скла, пластику та дзеркал призначений для чищення скляних, пластикових, і дзеркальних поверхонь.Ефективно відмиває віконні, вітражні, автомобільне стікла, дзеркала, кахель, хромовані поверхні, панелі кухонних меблів і побутову те..
0.0грн
Продажа Засіб для миття вікон Denk Mit запаска 333мл дешево и недорого
Код товара: U24162
Засiб для миття вiкон Denk Mit запаска 333млОчищувач скла. Очищає всі вікна, дзеркала, скляні столи, автомобільні вікна і пластикові поверхні від бруду, жиру, нікотину і відбитків пальців і забезпечує блиск без розводів.З глянсовою захисною формулою. ..
54.0грн
Продажа Засiб для миття вiкон W5 1л дешево и недорого
Код товара: U24368
Засіб для чищення вікон W5 Glasreiniger 1лW5 Glasreiniger ефективно видаляє бруд і жир, додає поверхні блиск і не залишає розводів. Ідеально підходить для вікон, дзеркал, кахлю, автомобільного скла, панелей побутових електроприладів, поверхні холодильника. Не використовуйте для очищення поліровани..
64.0грн
Продажа Denk Mit  glasreiniger чистячий засіб для скляних поверхонь, надає блиск 1л дешево и недорого
Код товара: U24034
Denk Mit glasreiniger чистячий засiб для скляних поверхонь 1лЗасіб для миття вікон Denkmit спрей, висококонцентрований засіб з ультра формулою добре очищає скло, дзеркала, стікляні столи від бруду, нікотину, відбитків пальців. Не залишає крапель, плям, розлучень на стіклах і забезпечує діамантовий..
61.0грн
Продажа Chanteclair pulibagno deodorante 0,5л дешево и недорого
Код товара: ZG0164
Спрей для чищення ванної кімнати CC PULI BAGNOСпрей є ідеальним миючим засобом для чищення і гігієни всіх поверхонь ванної кімнати. Видаляє бруд, залишає поверхню блискучою і з приємним ароматом. Щоденне використання допомагає видалити і запобігти утворенню вапняного нальоту. Ефективно знищує забр..
0.0грн