Засоби для миття вікон

Код товара: U24034
Denk Mit glasreiniger чистячий засiб для скляних поверхонь 1л Засіб для миття вікон Denkmit спрей, висококонцентрований засіб з ультра формулою добре очищає скло, дзеркала, стікляні столи від бруду, нікотину, відбитків пальців. Не залишає крапель, плям, розлучень на стіклах і забезпечує діамантов..
61.0грн 49.0грн
Продажа Засіб для миття вікон W5 1л дешево и недорого
Код товара: U24120
Засiб для миття вiкон W5 Glas-reiniger 1л Засіб для миття скла, пластику та дзеркал призначений для чищення скляних, пластикових, і дзеркальних поверхонь. Ефективно відмиває віконні, вітражні, автомобільне стікла, дзеркала, кахель, хромовані поверхні, панелі кухонних меблів і побутову те..
0.0грн
Продажа Засіб для миття вікон Denk Mit запаска 333мл дешево и недорого
Код товара: U24162
Засiб для миття вiкон Denk Mit запаска 333мл Очищувач скла. Очищає всі вікна, дзеркала, скляні столи, автомобільні вікна і пластикові поверхні від бруду, жиру, нікотину і відбитків пальців і забезпечує блиск без розводів. З глянсовою захисною формулою. ..
54.0грн
Продажа Засiб для миття вiкон W5 1л дешево и недорого
Код товара: U24368
Засіб для чищення вікон W5 Glasreiniger 1л W5 Glasreiniger ефективно видаляє бруд і жир, додає поверхні блиск і не залишає розводів. Ідеально підходить для вікон, дзеркал, кахлю, автомобільного скла, панелей побутових електроприладів, поверхні холодильника. Не використовуйте для очищення поліровани..
64.0грн
Продажа Chanteclair pulibagno deodorante 0,5л дешево и недорого
Код товара: ZG0164
Спрей для чищення ванної кімнати CC PULI BAGNO Спрей є ідеальним миючим засобом для чищення і гігієни всіх поверхонь ванної кімнати. Видаляє бруд, залишає поверхню блискучою і з приємним ароматом. Щоденне використання допомагає видалити і запобігти утворенню вапняного нальоту. Ефективно знищує забр..
0.0грн