Засоби для миття посуду

Продажа Плин для посуда Chante clair piatti concentrato апельсин 500мл дешево и недорого
Код товара: ZG0162
Рідина для миття посуду Chante clair piatti concentrato з ароматом апельсинуКонцентрована формула для миття посуду. Засіб не шкідливий для шкіри. Ефективно видаляє важкі забруднення і жирові плями. Не залишає слідів. Швидко змивається. ..
76.0грн
Продажа Denk Mit spumittel рідина для миття посуду лимон 1л дешево и недорого
Код товара: U24035
Миючий засіб для посуду Denkmit Spülmittel Zitronen Frische з ароматом лимонаКонцентрований засіб Denkmit Spülmittel Zitronen Frische з лимоном ефективно видаляє забруднення посуду і забезпечує сяючий блиск, після миття повністю змивається з посуду, дбайливо доглядає за шкірою ваших рук...
50.0грн
Продажа Рідина для миття посуду Denk Mit бальзам з алоє вера 0,5л дешево и недорого
Код товара: U24693
Рiдина для миття посуду Denk Mit бальзам з алое вера 0,5лDenkmit Spulbalsam mit Aloe Vera з алое вера дбайливо ставиться до шкіри людини: містить спеціальні поверхнево-активні речовини (які, зазвичай використовуються в косметиці), додатково містить екстракт рослини алое вера, відомої своїми д..
45.0грн
Код товара: U24156
Рiдина для миття посуду Denk Mit Nature 0,5лРідина для миття посуду без шкідливих добавок, з рослинними інгредієнтами видаляє забруднення і не приносить шкоди для навколишнього середовища, має нейтральний РН.Безфосфатний миючий засіб для миття посуду з ніжним, приємним запахом:Відмива..
55.0грн 52.0грн
Код товара: U24695
Таблетки для посудомийної машини Denk Mit органiчнi 30штТаблетки для посудомийноi машини Denk Mit Geschirr-Reiniger-Tabs nature є екологічно чистою альтернативою традиційним засобам для миття посуду. Не містять фосфатів, ароматизаторів, барвників і консервантів. В водорозчинній плівці та ін..
192.0грн 160.0грн
Продажа Спеціальна сіль Denk Mit spezialsals для миття посуду в посудомийній машині 2кг дешево и недорого
Код товара: U24088
Спецiальна сiль Denk Mit spezialsals для посудомийних машин 2кгCіль для п/м машин. Сіль забезпечує пом'якшення води та захищає машинку від вапняного нальоту. Спеціальная сіль використовується відповідно до інструкції вашої посудомийній машині.Як працює сіль: Засипана сіль набухає у воді..
47.0грн
Продажа Сіль для посудомийної машини W5 2кг дешево и недорого
Код товара: U24118
Сiль для посудомийноi машини W5 2кгСпеціальна сіль для посудомийних машин призначена для зменшення жорсткості води і запобігання утворенню вапняного нальоту на нагрівальних елементах машини.Хороша сіль для посудомийної машини W5 2 кг. Пом'якшує воду в посудомийній машині розчиняючи кальцій і..
0.0грн
Продажа Рідина для миття посуду W5 яблуко 1л дешево и недорого
Код товара: U24121
Рiдина для миття посуду W5 яблуко 1лW5 Apfel - економічний засіб для миття посуду без зусиль видаляє жир і бруд зі всіх видів посуду, нейтралізує неприємний запах. Володіє підвищеною миючою здатністю. Невеликої кількості рідини, нанесеної на вологу губку, вистачає для миття великої кількості брудн..
60.0грн
Продажа Рідина для миття посуду W5 лимон 1л дешево и недорого
Код товара: U24123
Рiдина для миття посуду W5 лимон 1лW5 Lemon - економічний засіб для миття посуду без зусиль видаляє жир і бруд зі всіх видів посуду, нейтралізує неприємний запах. Володіє підвищеною миючою здатністю. Невеликої кількості рідини, нанесеної на вологу губку, вистачає для миття великої кількості брудно..
60.0грн
Продажа Рідина для миття посуду W5 Original 1л дешево и недорого
Код товара: U24122
Гель для миття посуду W5 Original 1лГель для миття посуду W5 Original в великій упаковці об'ємом один літр - дуже вигідне придбання. Його вистачить надовго, а ви залишитеся задоволені його високими миючими і дезинфікуючими властивостями. Він прекрасно впорається навіть з найскладніши..
60.0грн
Продажа Рідина для миття посуду Denk Mit ревінь та кавун 0,5л дешево и недорого
Код товара: U24158
Рiдина для миття посуду Denk Mit ревiнь та кавун 0,5лКонцентрований миючий засіб видалить навіть найсильніші забруднення і забезпечить блиск. Схвалено дерматологами, має нейтральний РН. Ідеально підходить для чутливої шкіри рук. Це дуже економічний засіб.Спосіб застосування: Однієї чайної л..
60.0грн
Продажа Рідина для миття посуду Denk Mit мальва та лаванда 450мл дешево и недорого
Код товара: U25684
Рiдина для миття посуду Denk Mit мальва та лаванда 450млРiдина для миття посуди Denk Mit Spulbalsam Aroma Intense Lavendel & Mohn з ароматом польових квітів. Містить ефірну олію лаванди. Ретельно відмиває жир і бруд при будь-якій температурі. Не викликає алергії. Засіб є гіпоалергенн..
66.0грн
Продажа Рідина для миття посуду Denk Mit із содою 0,5л дешево и недорого
Код товара: U24157
Рiдина для миття посуду Denk Mit iз содою 0,5лКонцентрований миючий засіб з активною формулою, що містить соду, видаляє навіть сильні забруднення і забезпечує сяючий блиск вашої посуді.Сильний знежирювач Забезпечує сяючий блиск Сумісність з шкірою дерматологічно схвалена Без запахуЗастос..
0.0грн
Продажа Рiдина для миття посуду Denk Mit spulmittel ultra концентрат 0,5л дешево и недорого
Код товара: U25049
Рiдина для миття посуду Denk Mit spulmittel ultra концентрат 0,5лКонцентрований засіб для миття посуду з посиленою формулою. Ретельно відмиває посуд від жиру і бруду при будь-якій температурі води. Концентрована рідина для миття посуду з добавкою бальзаму. Має максимальні знежирюючі влас..
55.0грн
Продажа Порошок для посудомийної машини Denk Mit для миття посуду 2кг дешево и недорого
Код товара: U24150
Порошок для посудомийноi машини Denk Mit для миття посуду 2кгПральний порошок видаляє навіть сильні забруднення без шкоди для посуду і декору. В результаті - блиск і блискуча чистота скла, посуду і столових приладів.Видаляє навіть сильні забруднення без шкоди для посуду і декору. Забезпечує б..
0.0грн