Засоби для миття посуду

Продажа Плин для посуда Chante clair piatti concentrato апельсин 500мл дешево и недорого
Код товара: ZG0162
Рідина для миття посуду Chante clair piatti concentrato з ароматом апельсину Концентрована формула для миття посуду. Засіб не шкідливий для шкіри. Ефективно видаляє важкі забруднення і жирові плями. Не залишає слідів. Швидко змивається. ..
76.0грн
Код товара: U24375
Дезодорант Denk mit spulmaschinen deo для посудомийних машин 8мл Дезодорант для посудомийних машин з комбінацією активної речовини з шкірки лимона піклується про тривалий лимонний аромат і додатково нейтралізує неприємні запахи, не маскуючи їх. Діє до 60 прань (залежно від терміну і частоти миття..
56.0грн 50.0грн
Продажа Denk Mit таблетки для посудомийної машини з 12-ти кратною дiю 40 таблеток дешево и недорого
Код товара: U31351
Denk Mit таблетки для посудомийної машини з 12-ти кратною дiю 40 таблеток Denkmit Geschirr-Reiniger Classic - таблетки для миття посуду в посудомийній машині. Це засіб для миття посуду з потужною двофазною дією. Таблетки ефективно видаляють навіть найстійкіші плями і не завдаю..
140.0грн
Продажа Denk Mit spumittel рідина для миття посуду лимон 1л дешево и недорого
Код товара: U24035
Миючий засіб для посуду Denkmit Spülmittel Zitronen Frische з ароматом лимона Концентрований засіб Denkmit Spülmittel Zitronen Frische з лимоном ефективно видаляє забруднення посуду і забезпечує сяючий блиск, після миття повністю змивається з посуду, дбайливо доглядає за шкірою ваших рук...
50.0грн
Код товара: U24088
Спецiальна сiль Denk Mit spezialsals для посудомийних машин 2кг Cіль для п/м машин. Сіль забезпечує пом'якшення води та захищає машинку від вапняного нальоту. Спеціальная сіль використовується відповідно до інструкції вашої посудомийній машині. Як працює сіль: Засипана сіль набухає у ..
47.0грн 40.0грн
Продажа Рідина для миття посуду Denk Mit бальзам з алоє вера 0,5л дешево и недорого
Код товара: U24693
Рiдина для миття посуду Denk Mit бальзам з алое вера 0,5л Denkmit Spulbalsam mit Aloe Vera з алое вера дбайливо ставиться до шкіри людини: містить спеціальні поверхнево-активні речовини (які, зазвичай використовуються в косметиці), додатково містить екстракт рослини алое вера, відомої своїми д..
40.0грн
Продажа Denk Mit spumittel рідина для миття посуду гранат 1л дешево и недорого
Код товара: U30249
Denk Mit spumittel рідина для миття посуду гранат 1л Опис: Це висококонцентрованих рідина, кілька крапель якоїь утворюють величезну кількість піни, яка робить посуд блискучим і бездоганно чистим! Концентрована рідина для миття посуду DISH DROPS проникає крізь жир і засохлі зали..
48.0грн
Код товара: U24036
Denk Mit klarspuler засiб для посуд.машин для додання посудi блиску 1л DenkMit Klarspuler забезпечує відсутність водяних розводів. Формула «Блиск» надає додаткового блиску посуду. Формула «Експрес сушка» прискорює процес сушіння. Ополіскувач додається через дозат..
53.0грн 45.0грн
Продажа Таблетки для посудомийної машини Denk Mit органічні 30шт дешево и недорого
Код товара: U24695
Таблетки для посудомийної машини Denk Mit органiчнi 30шт Таблетки для посудомийноi машини Denk Mit Geschirr-Reiniger-Tabs nature є екологічно чистою альтернативою традиційним засобам для миття посуду. Не містять фосфатів, ароматизаторів, барвників і консервантів. В водорозчинній плівці та ін..
192.0грн
Продажа Сіль для посудомийної машини W5 2кг дешево и недорого
Код товара: U24118
Сiль для посудомийноi машини W5 2кг Спеціальна сіль для посудомийних машин призначена для зменшення жорсткості води і запобігання утворенню вапняного нальоту на нагрівальних елементах машини. Хороша сіль для посудомийної машини W5 2 кг. Пом'якшує воду в посудомийній машині розчиняючи кальцій і..
0.0грн
Продажа Рідина для миття посуду W5 яблуко 1л дешево и недорого
Код товара: U24121
Рiдина для миття посуду W5 яблуко 1л W5 Apfel - економічний засіб для миття посуду без зусиль видаляє жир і бруд зі всіх видів посуду, нейтралізує неприємний запах. Володіє підвищеною миючою здатністю. Невеликої кількості рідини, нанесеної на вологу губку, вистачає для миття великої кількості брудн..
60.0грн
Продажа Рідина для миття посуду W5 лимон 1л дешево и недорого
Код товара: U24123
Рiдина для миття посуду W5 лимон 1л W5 Lemon - економічний засіб для миття посуду без зусиль видаляє жир і бруд зі всіх видів посуду, нейтралізує неприємний запах. Володіє підвищеною миючою здатністю. Невеликої кількості рідини, нанесеної на вологу губку, вистачає для миття великої кількості брудно..
60.0грн
Продажа Рідина для миття посуду W5 Original 1л дешево и недорого
Код товара: U24122
Гель для миття посуду W5 Original 1л Гель для миття посуду W5 Original в великій упаковці об'ємом один літр - дуже вигідне придбання. Його вистачить надовго, а ви залишитеся задоволені його високими миючими і дезинфікуючими властивостями. Він прекрасно впорається навіть з найскладніши..
60.0грн
Продажа Рідина для миття посуду Denk Mit ревінь та кавун 0,5л дешево и недорого
Код товара: U24158
Рiдина для миття посуду Denk Mit ревiнь та кавун 0,5л Концентрований миючий засіб видалить навіть найсильніші забруднення і забезпечить блиск. Схвалено дерматологами, має нейтральний РН. Ідеально підходить для чутливої шкіри рук. Це дуже економічний засіб. Спосіб застосування: Однієї чайної л..
60.0грн
Продажа Рідина для миття посуду Denk Mit мальва та лаванда 450мл дешево и недорого
Код товара: U25684
Рiдина для миття посуду Denk Mit мальва та лаванда 450мл Рiдина для миття посуди Denk Mit Spulbalsam Aroma Intense Lavendel & Mohn з ароматом польових квітів. Містить ефірну олію лаванди. Ретельно відмиває жир і бруд при будь-якій температурі. Не викликає алергії. Засіб є гіпоалергенн..
66.0грн
Продажа Рідина для миття посуду Denk Mit із содою 0,5л дешево и недорого
Код товара: U24157
Рiдина для миття посуду Denk Mit iз содою 0,5л Концентрований миючий засіб з активною формулою, що містить соду, видаляє навіть сильні забруднення і забезпечує сяючий блиск вашої посуді. Сильний знежирювач Забезпечує сяючий блиск Сумісність з шкірою дерматологічно схвалена Без запаху Застос..
0.0грн
Продажа Рідина для миття посуду Denk Mit Nature 0,5л дешево и недорого
Код товара: U24156
Рiдина для миття посуду Denk Mit Nature 0,5л Рідина для миття посуду без шкідливих добавок, з рослинними інгредієнтами видаляє забруднення і не приносить шкоди для навколишнього середовища, має нейтральний РН. Безфосфатний миючий засіб для миття посуду з ніжним, приємним запахом: Відмива..
55.0грн
Продажа Рiдина для миття посуду Denk Mit spulmittel ultra концентрат 0,5л дешево и недорого
Код товара: U25049
Рiдина для миття посуду Denk Mit spulmittel ultra концентрат 0,5л Концентрований засіб для миття посуду з посиленою формулою. Ретельно відмиває посуд від жиру і бруду при будь-якій температурі води. Концентрована рідина для миття посуду з добавкою бальзаму. Має максимальні знежирюючі влас..
55.0грн