Pesto
ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Сб 10:00-18:00
Вихідний Неділя

Якщо ви - цінитель елітної парфумерії, якщо ваш туалетний столик постійно поповнюється новими парфумами і до кожного приводу ви знаходите відповідний аромат, - значить, ви є постійним джерелом доходу для парфумерних компаній. Давайте розберемося: за що ми платимо? За улюблені парфуми? Або не тільки?

Ні, ваші гроші йдуть на рекламні кампанії, на красиві флакони, на химерні ковпачки та упаковки з тисненням, золотою фольгою та іншими дорогими аксесуарами.

Ми пропонуємо вам уникнути безглуздого викиду грошей. У нашому інтернет-магазині ви можете купити ліцензійну парфумерію вищої якості у форматі TESTER - і заощадити власні кошти на упаковці, яка викидається у смітник відразу ж після розтину, і дорогоцінному "імені" парфумерії.

Не варто економити на якості. Заощаджуйте на рекламі якості.

Що ж таке - TESTER?

Тестер - це версія парфуму, призначена для демонстрації та реклами конкретних духів на місці продажу. Тестера ліцензійної парфумерії сьогодні виробляються на заводах в Об'єднаних Арабських Еміратах і з 98% точністю дублюють аромати оригінальної парфумерії (включаючи їх складові, стійкість, шлейф та інше). Власне, такі тестери - або демонстраційні версії парфумерії - випускаються з метою реклами парфумерії на місцях продажу - для нанесення його на паперові смужки, для проби клієнтами та ін. Тому до флаконам додається так звана технічна упаковка - проста картонна коробка. Найчастіше тестери парфумерії теж не комлект ковпачком (кришечкою). Зате, коли ви користуєтеся парфумерією з тестерів, замовлених в нашому магазині, то здогадатися про те, що ви використовуєте парфумерію за ліцензією, яка коштує в рази дешевше оригінальної, не зможуть навіть найтонші дегустатори туалетної води ..

Так зробіть для себе вибір: що вам потрібно - дорога упаковка або цінний вміст? Якщо ви не шукаєте краси зовні, якщо для вас важливо тільки якість аромату, - ласкаво просимо.

Акції та Розпродажі
Отримуйте першими інформацію про знижки та розпродажі