Дезодоранти та антиперспiранти

Продажа Кульковий антиперспірант CIEN Sensetive 50 ml дешево и недорого
Код товара: SS1520
Кульковий антиперспiрант CIEN Sensetive 50млДезодорант-антиперспірант кульковий Cien "Sensitive" для чутливої шкіри з вмістом алое, гарантує 48 годин ніжного захисту. Не залишає слідів на білому і чорному одязі. Пом'якшує і живить шкіру. Не містить спирт.Країна виробник: Німеч..
45.0грн
Продажа Дезодорант Balea men fresh 50ml дешево и недорого
Код товара: SN0360
Дезодорант Balea men fresh 50млРоликовий дезодорант чоловічий з освіжаючим ефектом. Зберігає свіжість і комфорт на 48 годин. Не містить спирту. Не містить парабенів. Протестований дерматологами. ..
55.0грн
Продажа Чоловічий дезодорант Balea men fresh 200мл дешево и недорого
Код товара: U24054
Чоловiчий дезодорант Balea men fresh 200млДезодорант чоловічий освіжаючий, охолоджуючий Balea Men Fresh Deo Spray.Освіжає на 48 годин, з охолоджуючим ефектом, не містить спирту, для всіх типів шкіри. З приємним свіжим ароматом. Не залишає слідів на чорному і темному одязі. Дерматологічно сх..
72.0грн
Продажа Антиперспірант Balea 5в1 200мл дешево и недорого
Код товара: U24833
Антиперспiрант Balea 5в1 200млBalea Anti-transpirant 5in1 Protection - антиперспірант спрей 5 в 1. Поліпшений захист від поту і запаху. Не залишає слідів і плям на одязі після використання, не викликає роздратування і алергічні реакції. Підходить для чутливої і нормальної шкіри.  ..
48.0грн
Продажа Шаріковий дезодорнт Cien men aqua 48h дешево и недорого
Код товара: U6449
Шарiковий дезодорнт Cien men aqua 48hДезодорант-антиперспірант кульковий чоловічий Cien "Aqua" - високоякісний німецький дезодорант на 48 годин захисту, без вмісту спирту. Його аплікатор легко ковзає по шкірі, не залишаючи відчуття липкості на ній. Дезодорант підійде навіть для сухо..
0.0грн
Продажа Чоловычий дезодорант СIEN men musk 48h дешево и недорого
Код товара: U6461
Чоловычий дезодорант СIEN men musk 24h 200мл.Дезодорант Cien Men розроблений за новою технологією, яка, реагує на рухи і вологість тіла, що дозволяє використовувати його на спортивних заходах. Захищає не тільки ніжну шкіру, а й піклується про одяг. Безалкогольна формула надійно захищає протягом 48..
0.0грн
Продажа Чоловічий дезодорант Balea men sensitive 200мл дешево и недорого
Код товара: U24055
Чоловiчий дезодорант Balea men sensitive 200млПідходить для особливо чутливої шкіри і захищає 48 години від неприємного запаху поту. Завдяки формулі без солі алюмінію і спирту дезодорант особливо сприятливий для шкіру, а також може бути нанесений безпосередньо після гоління.Тривалість 48 ..
52.0грн
Продажа Чоловічий дезодорант Balea men invisible 200мл дешево и недорого
Код товара: U24056
Чоловiчий дезодорант Balea men invisible 200млДезодорант Balea men invisible забезпечує тривалий, надійний захист від поту. Не залишає слідів як на чорному, так і на білому. Balea дезодорант не містить спирту, є гіпоалергенним, володіє активною системою захисту протягом 48 годин. Пахви залиша..
62.0грн
Продажа Чоловiчий дезодорант Balea men extra dry 200мл дешево и недорого
Код товара: U24147
Чоловiчий дезодорант Balea men extra dry 200млДезодорант ефективно регулює потовиділення, не містить спирту, в його склад входить екстракт бавовни. Спрей Balea захищає Вас від поту протягом 48 годин. Цей дезодорант спеціально розроблений для забезпечення сухості шкіри і максимального відсутності з..
64.0грн
Продажа Кульковий дезодорант Balea sensitive 50мл дешево и недорого
Код товара: U24073
Кульковий дезодорант Balea sensitive 50млКульковий дезодорант Balea для чутливої шкіри - це ефективний засіб для забезпечення чистоти і свіжості кожен день. Формула дезодоранту чудово зволожує шкіру, не залишає слідів на одязі, інтенсивно захищаючи її від поту і неприємних запахів. Продукт схвален..
47.0грн
Продажа Кульковий дезодорант Balea pink pomelo 50мл дешево и недорого
Код товара: U24069
Кульковий дезодорант Balea pink pomelo 50млДезодорант роликовий Balea Pink Pomelo. З екзотично-свіжим ароматом рожевої помели. Освіжає протягом 24 годин. При контакті зі шкірою, утворюється колоїдна плівочка, що володіє високими гігроскопічними властивостями, вона вбирає в себе піт. Без додавання ..
55.0грн
Продажа Кульковий дезодорант Balea pink grapefruit 50мл дешево и недорого
Код товара: U24070
Кульковий дезодорант Balea pink grapefruit 50млКульковий дезодорант Balea Pink Grapefruit - це ефективний засіб для забезпечення свіжості і чистоти на цілий день. Дивовижний фруктовий аромат рожевого грейпфрута дає вам приємне відчуття свіжості. Ваша шкіра надійно захищена до 24 годин від впливу в..
40.0грн
Продажа Кульковий дезодорант Balea men sensitive 50мл дешево и недорого
Код товара: U24075
Кульковий дезодорант Balea men sensitive 50млДезодорант роликовий Balea men Sensitive для чутливої шкіри. Усуває запах поту, не залишаючи слідів на одязі, має приємний ніжний аромат. Не містить спирту. ..
47.0грн
Продажа Кульковий дезодорант Balea men invisible 50мл дешево и недорого
Код товара: U24077
Кульковий дезодорант Balea men invisible 50млЗахищає не лише ніжну шкіру, але і піклується про одяг. Не залишає білих плям на темному одязі, а жовті плями на світлому одязі зведені до мінімуму. Безалкогольна формула надійно захищає протягом 48 годин від зайвої вологи і поту, з тонким ароматом. Не ..
37.0грн
Продажа Кульковий дезодорант Balea men fresh 50мл дешево и недорого
Код товара: U24076
Кульковий дезодорант Balea men fresh 50млДезодорант для чоловіків Екстра. Ефект на 48 годин. Дезодорант-антиперспірант з освіжаючим ефектом. Не містить спирту. Не залишає білих плям на темному одязі.Продукт виробляється для внутрішнього ринку ЄС! Дезодорант не містить спирту і шкідливих речовин...
55.0грн
Продажа Кульковий дезодорант Balea Fresh 50мл дешево и недорого
Код товара: U24171
Кульковий дезодорант Balea Fresh 50млУ цього дезодоранту легкий і чистий запах свіжості Захищає протягом 24 годин Не залишає слідів на одязі Виготовлений і розфасований в Німеччині..
44.0грн
Продажа Кульковий дезодорант Balea dry  50мл дешево и недорого
Код товара: U24072
Кульковий дезодорант Balea dry 50млФормула антіперспіранта Balea Deo Dry розроблена з метою усунення не лише поту, але і запаху. Мікроелементи дезодоранта Balea Dry руйнують визиваючий запах речовин і допомагають нейтралізувати неприємні запахи. Balea Deo не містить спирту і не викликає роздратува..
37.0грн
Продажа Кульковий дезодорант Balea active  50мл дешево и недорого
Код товара: U24071
Кульковий дезодорант Balea active 50млДезодорант - антиперспірант Balea Med pH-Hautneutral освіжає протягом 48 годин. Пом'якшує шкіру і ідеально підходить для чутливої зони пахв. Не залишає слідів на білому і темному одязі, без вмісту спирту. Дерматологічно схвалений. Без додавання барвників. ..
55.0грн
Продажа Кульковий антиперспірант Nivea pearl beauty 50мл дешево и недорого
Код товара: SS2402
Кульковий антиперспiрант Nivea pearl beauty 50млДезодорант-антиперспірант для жінок NIVEA PEARL & BEAUTY містить екстракт натуральних перлів і пропонує ефективний засіб для регулювання потовиділення на 48 годин, при цьому робить шкіру красивою, вирівнюючи її тон. Оптимальне поєднання надійного..
38.0грн
Продажа Кульковий антиперспірант Nivea dry comfort 50мл дешево и недорого
Код товара: SS2401
Кульковий антиперспiрант Nivea dry comfort 50млДаний дезодорант-антиперспірант забезпечує захист від поту протягом 48 годин. Він містить мінерали, антипреспіранта і систему захисту від поту DryPlus Sytem. Не містить алкоголю і барвників.Інгредієнти:Aqua, хлоргидрат алюмінію, PPG-125 стеарілови..
38.0грн