Продукція від Glenmorangie

Glenmorangie (Гленморанджі) - пречудовий односолодовий віскі, один з найпопулярніших в Шотландії, проводиться невеликий винокурнею, розташованої в шотландському регіоні Хайленде, біля міста Тайн. Заснував завод Glenmorangie в 1843 році Вільям Метьюсон. Розроблена ним унікальна технологія виробництва віскі, подарувала світові приголомшливий напій, що відрізняється чудовою якістю, м'яким смаком і неймовірно багатої ароматною палітрою. Гурмани багатьох країн і сьогодні насолоджуються і воліють цей віскі іншим напоям. Успішність бренду Glenmorangie пояснюється в першу чергу тим, що майже за два століття з покоління в покоління передавалися і збереглися до наших днів традиції і способи виготовлення віскі. Купити віскі Glenmorangie (Гленморанджі) можна в магазині хороших напоїв - pesto-italy.com.ua.

Один з важливих чинників в унікальному виробництві Гленморанджі - це використання для дистиляції найвищих у Шотландії перегінних кубів. У результаті до верху кубів піднімаються тільки найчистіші і легкі спирти, що забезпечує вишуканий благородний смак Гленморанджі. На якість віскі істотно впливає і природна особливість місця, де знаходиться підприємство. З цим родині Метьюсон пощастило: найчистішу воду для віскі, з високим вмістом мінералів, тут використовують з, знаходиться на їхній території, природного озера Тарлоджі.

В якості сировини підприємство відбирає тільки лише шотландський ячмінь, його кращі сорти. Просушується зерно старовинним способом в торф'яному диму. Тому віскі і має специфічні димні відтінки. Відмітна особливість Glenmorangie і в процесі витримки. Цей скотч став одним з перших, дозрівання якого проходить у два етапи. Перший раз віскі витримують у дубових бочках з-під бурбона, вдруге в бочках, де раніше були вина - портвейн, сотерн мадера. Завдяки такій системі, напій набуває унікальних властивостей: стає м'якше і солодший, а його букет вражає різноманіттям відтінків.

Перевага скотча Glenmorangie, як стверджують знавці, в його винятковому як. Розкішність елітного алкоголю надає м'який маслянисто-вершковий, трохи димний смак. Гармонійно сплетені нотки карамелі, цитруса і ванілі підсилюють бажання довше насолодитися кожним ковтком цього дивовижного напою. Його аромат, свіжий, з тонами фруктів, квітів, бергамота і спецій, злегка супроводжуваний відтінками торфу, розливаючись навколо, створює ні з чим незрівняне відчуття задоволення і романтичного настрою. Післясмак віскі Гленморанджі сладостное і довгий, значить запам'ятовується, і наступну зустріч з ним очікуєш вже, як свята.

Продажа Віскі Glenmorangie Original 10 річний 1л дешево и недорого
Код товара: U21852
Віскі Glenmorangie The Original 10 yo (Гленморанджі Ориджинал 10 років) 1L Країна: Шотландія, Хайленд (Високогір'я) Тип віскі: односолодовий Вміст спирта: 40% Фільтрація: холодна фільтрація Витримка: 10 років Витримка в бочках: з-під бурбона Glenmorangie Original - це поєднанням квітко..
1,030.0грн
Продажа Віскі Glenmorangie The Quinta Ruban 1л дешево и недорого
Код товара: SS1555
Glenmorangie The Quinta Ruban - чудовий віскі, витриманий більше 12 років, спочатку в бочках з білого американського дуба, потім - у бочках з-під портвейну. Завдяки такому поєднанню, він набуває унікальний колір античної міді, з рожевими відтінками. Колір - зачаровує золотистий колір з рожевими від..
0.0грн
Продажа Віскі Glenmorangie The Lasanta 12 річний 40% 1л дешево и недорого
Код товара: SS1559
Віскі Glenmorangie по праву називають чемпіоном серед односолодових віскі. Для його виробництва використовується тільки шотландський ячмінь, лише злегка «підсмажений». В процесі дистиляції застосовується природна високо насичена мінералами вода озера Тарлоджі. У 1989 році компанія викупи..
0.0грн
Продажа Віскі Glenmorangie Signet в подарунковій упакові 46% 0,7л дешево и недорого
Код товара: U22917
Вiскi Glenmorangie Signet в подарунковiй упаковцi 46% 0,7л Країна виробник: Шотландія Тип віскі: односолодовий Витримка: 21 рік Вміст спирту: 46% Витримка в бочках: дубові бочки Фільтрація: без холодної фільтрації Glenmorangi Signet - це союз смаків найрідкісніших і самих витрим..
6,634.0грн
Продажа Віскі Glenmorangie Original 10 річний 0,7л дешево и недорого
Код товара: SS1588
Головне у виробництві будь-якого шотландського віскі - це традиції і технології, які передаються з покоління в покоління. Фахівці Glenmorangie слідують добрим традиціям, закладеним засновником компанії Вільямом Метьюсоном в 1843 році. Glenmorangie - чудовий односолодовий шотландський віскі, який на..
0.0грн
Продажа Віскі Glenmorangie Nectar D'Or 12 річне 1л дешево и недорого
Код товара: SS1582
Чарівний вишуканий Glenmorangie Nectar D'Or - це, перш за все, напій для естетів, що віддають перевагу почуттєві задоволення, предмет культу гурманів з усього світу. ..
0.0грн
Продажа Віскі Glenmorangie Extremely 18 річний 0,75л дешево и недорого
Код товара: U21853
Віскі Glenmorangie Extremely Rare 18 yo (Гленморанж Екстрімелі Рейр 18 років) 0.7L Регіон: Шотландія, Хайленд Тип: односолодовий Вміст спирта: 43% Витримка: 18 років Витримка в бочках: з-під бурбона Фільтрація: холодна фільтрація Glenmorangie (Гленморанджі) ціна - чудовий од..
0.0грн
Продажа Віскі Glenmorangie 25 річне 0,7л дешево и недорого
Код товара: SS1598
Надзвичайно рідкісний і чудовий віскі інтенсивного, міцного і складного смаку. Аромат пізно зібраних садових фруктів: вишні, сливи та лісової ожини. Потім виявляються відтінки шоколаду і кави упереміш з лісовими деревними тонами, і в завершенні цієї композиції проявляються виразні ноти пряної кориці..
0.0грн